Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Inteligentné hodinky Lokmat MK18 – športový dizajn, vodotesnosť a kopa inteligentných funkcií aktuálne iba za 16 eur

Tak toto sú dostupné hodinky v pravom slova zmysle. Inteligentné hodinky Lokmat MK18 s moderným a športovým dizajnom a kopou skvelých funkcií pre športovcov môžeš aktuálne mať za neuveriteľných 16 eur. 

Hodinky nájdeš na e-shope Cafago.com. Nezabudni na zľavový kupón CC3656

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
lokmat mk18 hodinky uvodny_opt
Zdroj: Cafago

Vďaka dizajnu sú vhodné do akéhokoľvek prostredia

Hodinky sú primárne určené pre meranie rôznych parametrov počas vašej športovej aktivity, no vďaka ich telu z ocele a remienku z TPU plastu sa s nimi nemusíte hanbiť ani na takom pracovnom stretnutí, či pohovore. Skvelý športový dizajn je dotvorený veľkým 1,1-palcovým LCD displejom, ktorý slúži na zobrazovanie času, dátumu, vybraných parametrov, či notifikácií. Na ovládanie všetkých funkcií vám postačí iba jedno tlačítko a aplikácia v smartfóne. 

lokmat mk18 hodinky funkcie_opt
Zdroj: Cafago

Keď sme už pri konektivite so smartfónom, určite treba podotknúť, že hodinky využívajú štandard Bluetooth 4.0. Ako sme už spomínali vyššie, hodinky ponúkajú neustále zobrazovanie vybraných funkcií a parametrov, ktorými môžu byť napríklad krokomer, počet spálených kalórií, stopky, budík, notifikácie, vzdialené ovládanie kamery a omnoho viac. 

lokmat mk18 hodinky aplikacia_opt
Zdroj: Cafago

Tieto štýlové hodinky môžeš aktuálne získať v naozaj exluzívnej zľave na e-shope Cafago.com za fantastických 16,44 eur. Na uplatnenie zľavy ale musíte počať objednávky vložiť zľavový kupón CC3656. 

Hodinky nájdeš na e-shope Cafago.com. Nezabudni na zľavový kupón CC3656

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close