Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Inteligentné hodinky KINGWEAR K33 s extra dlhou výdržou batérie aktuálne kúpiš za neodolateľne nízku cenu

Pokukávaš po lacných inteligentných hodinkách pre seba, či svoju polovičku? S týmito štýlovými hodinkami rozhodne nič nepokazíš

Inteligentné hodinky pre každodenné použitie už nie sú takou drahou záležitosťou, ako pred rokmi. Väčšina modelov na trhu sa však náramne dizajnovo odlišuje od klasických hodiniek, čo nevyhovuje úplne každému z nás. Dostupné inteligentné hodinky KINGWEAR K33 však spájajú klasický dizajn športovejšie ladených hodiniek s najmodernejšími technológiami, no zároveň si udržujú dostupnú cenovku.

Hodinky KINGWEAR K33 za skvelú cenu nájdeš na e-shope Cafago.com 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Inteligentné hodinky KINGWEAR K33

  • Nápaditý moderný dizajn spájajúci klasicky vyzerajúce hliníkové telo a moderný silikónový remienok s modernými technológiami.
  • Prehľadný 1,28-palcový TFT displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov.
kingwear k33 4
Zdroj: Cafago
  • Skvelý každodenný pomocník v prípade prepojenia s vašim smartfónom – neunikne vám ani jeden e-mail, správa, či notifikácia z aplikácie.
  • Multifunkčný športtester – špičkový snímač srdcovej frekvencie, počítadlo kalórií, počítadlo prejdenej vzdialenosti či niekoľko predvolených športových režimov ťa určite udržia v skvelej kondícii.
kingwear k33 2
Zdroj: Cafago
  • Prehľadný spánkový monitoring – analýzu spánku nájdeš priamo v aplikácii.
  • Vodotesnosť na úrovni certifikátu IP68 – neobmedzujte sa počas vašich športových aktivít, či outdoorových zážitkov.
  • Vstavaná batéria s kapacitou až 460 mAh zaručuje výdrž až po dobu 10 dní, v prípade standby režimu až skvelých 40 dní na jedno nabitie.
  • Širokospektrálna kompatibilita aj so staršími mobilnými zariadeniami – podpora smartfónov so systémom iOS 9 a vyšším / Android 5.1 a vyšším.
kingwear k33 3
Zdroj: Cafago

Inteligentné hodinky KINGWEAR K33 nájdeš momentálne v najlepšej ponuke na e-shope Cafago.com za naozaj skvelých 25,10 eur s bezplatnou dopravou bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo, či DPH.

Hodinky KINGWEAR K33 za skvelú cenu nájdeš na e-shope Cafago.com 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close