Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Inteligentná váha Xiaomi Mi Scale 2 s množstvom pokročilých funkcií je aktuálne dostupná za polovicu

Xiaomi Mi Smart Scale 2 dokáže pravidelne sledovať zdravotný stav všetkých členov rodiny

Inteligentné technológie na nás číhajú už úplne na každom kroku. Veľkú časť technologickej inteligencie okolo nás tvoria najmä smartfóny, či chytré hodinky. Inteligentné však sú už aj bežné spotrebiče, o ktorých by sme to na prvý pohľad určite nepovedali. Jedným z takýchto zariadení je aj váha Xiaomi Mi Smart Scale 2, ktorá vyzerá na prvý pohľad ako naozaj pekná dizajnová váha, no po predstavení jej funkcií vám určite padne sánka.

Xiaomi Mi Smart Scale

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mi Smart Scale 2 – váha, ktorá sleduje tvoje zdravie

Inteligentnú váhu Xiaomi Mi Smart Scale 2 si určite zamilujete hneď na prvý pohľad. Po dizajnovej stránke sa jedná o naozaj pekné moderné zariadenie, ktoré zapadne do akejkoľvek kúpelne bez toho, aby ste sa zaň hanbili. Váhu si ale zamilujete ešte viac potom, ako zistíte všetky jej úchvatné funkcie.

Xiaomi Mi Scale 2
Zdroj: YouTube – XIAOMI GLOBAL COMMUNITY

Xiaomi Mi Smart Scale 2 totižto meria nie len klasickú telesnú hmotnosť, ale dokáže zmerať hmotnosť kostí, hmotnosť svalov, stav metabolizmu, či dokonca úroveň tuku a ďalšie nespočetné množstvo informácií, z ktorých sa ani nebudeš vedieť vysomáriť. Všetky potrebné informácie a podrobný zdravotný stav ale nemusíš čítať z malinkého displeja na váhe. Mi Smart Scale 2 totižto komunikuje s tvojim smartfónom (Android aj iOS), ako aj ďalšími inteligentnými zariadeniami (napríklad s hodinkami, náramkami). Celkový zdravotný prehľad tak nájdeš priamo vo svojom smartfóne, pričom všetky spomenuté funkcie môže zároveň využívať až 10 ľudí.

S prípadným umiestnením váhy si naozaj nemusíš lámať hlavu. S rozmermi 30 x 30 x 1,5 cm ju položíš naozaj kdekoľvek a ak aj nie, vďaka váhe iba 1,63 kg ju môžeš bezproblémovo premiestňovať jedna radosť. Váha je totižto vyrobená z veľmi ľahkého a zároveň trvanlivého materiálu ABS, ktorý nie je ostrý a zároveň zabezpečuje skvelú odolnosť. Na záver treba určite spomenúť aj fakt, že váha je napájaná prostredníctvom 4 AAA batérií, takže ich výmena je úplne bezproblémová a rýchla.

Xiaomi Mi Scale 2
Zdroj: YouTube – XIAOMI GLOBAL COMMUNITY

Cenovka inteligentnej váhy Xiaomi Mi Smart Scale 2 sa za bežných okolností pohybuje niekde pod úrovňou 50 eur. Vďaka exkluzívnej spolupráci s e-shopom TomTop.com vám ale prinášame unikátnu akciu, vďaka ktorej ju môžete mať už za 24,26 eur s bezplatnou dopravou. Pozor: akcia je časovo obmedzená.

Xiaomi Mi Smart Scale

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close