Xiaomi Mi Scale 2: inteligentná váha s množstvom funkcií za neuveriteľne nízku cenu

Xiaomi Mi Scale 2
Zdroj: YouTube - XIAOMI GLOBAL COMMUNITY

V dnešnej dobe nás inteligentné technológie obklopujú čoraz častejšie. Už to nie sú iba smartfóny či chytré televízory, ktoré disponujú smart funkciami. Zažívame modernú dobu, kedy doslova nájdeme moderné technológie všade okolo nás. Máme chytré náramky či hodinky, chytré svietidlá, chytré reproduktory, chytré záchody a dokonca aj chytré váhy. Práve v tomto článku by som sa chcel zamerať na inteligentnú váhu od Xiaomi, ktorá prináša také vychytávky, o ktorých by sa Ti ani niekedy nesnívalo.

Xiaomi Mi Scale 2
Zdroj: YouTube – XIAOMI GLOBAL COMMUNITY

Inteligentná váha od Xiaomi nesie názvom Xiaomi Mi Scale 2. Túto váhu si však človek zamiluje už na prvý pohľad, pretože sa stačí na váhu postaviť a neuvidíme iba klasický údaj o našej hmotnosti, ale oveľa viac. Inteligentná váha od Xiaomi Ti po zvážení ukáže telesnú hmotnosť, kostnú hmotnosť, telovú hmotnosť, svalovú hmotnosť, stav metabolizmu, úroveň tuku a množstvo ďalších dôležitých informácií, ktoré ukazujú oveľa drahšie váhy. Toto však nie je obyčajná váha, pretože informácie uvidíš priamo vo svojom mobilnom zariadení, takže sa dokážeš neustále sledovať a zistiť, ako si na tom. Táto váha si dokonca dokáže pri využívaní chytrej aplikácie zapamätať údaje viac ako 10 ľudí, takže nebude problém ju používať aj v rámci „väčšej“ rodiny. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi Scale 2
Zdroj: YouTube – XIAOMI GLOBAL COMMUNITY

Inteligentná váha Xiaomi Mi Scale 2 Ťa svojimi funkciami a dizajnom dostane

Váha Xiaomi Mi Scale 2 prináša ultratenký dizajn s veľmi tenkým telom. Váha je dokonca vybavená aj dobre čitateľným „skrytým“ LED displejom, ktorý Ti ukáže najzákladnejšie informácie. Váha je navyše vybavená veľkou silikónovou plochou pre pohodlné odváženie. Xiaomi myslelo aj na samotnú výdrž tohto chytrého zariadenia, preto je váha k dispozícii z veľmi trvanlivého ABS materiálu, ktorý nie je ostrý a navyše disponuje ochranou aj proti korózii.

Vývojári mysleli aj na odolnosť, preto sa nemusíš obávať, ak Ti na váhu nechtiac kvapne voda či niečo „iné“. Vďaka malým rozmerom 30,00 x 30,00 x 1,50 cm váhy a hmotnosťou 1,63 kg, sa tento chytrý doplnok neuveriteľne ľahko prenáša. Xiaomi Mi Scale 2 je napájaná štvoricou AAA batérií, no a váhu môžeš pripojiť s Android i iOS zariadením. Ak Ti táto váha padla do oka a chceš o svojom tele vedieť viac informácií, tak Ťa poteším, pretože táto váha je momentálne vo zvýhodnenej cene dostupná z pôvodných 59€ len za 52.23 € v sklade.

Inteligentnú váhu od Xiaomi môžeš kúpiť za zvýhodnenú cenu z EÚ skladu na tomto odkaze

Zdroj: vlastný, Úvodný obrázok: YouTube – XIAOMI GLOBAL COMMUNITY

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre