Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Inteligentná RGB žiarovka Xiaomi Yeelight 1SE E27 (Mi LED Smart) je dostupná za cenu, aká tu ešte nebola

Presedlajte konečne z klasiky na modernejšie inteligentné LED žiarovky, ktoré si zamilujete takmer okamžite

Inteligentná žiarovka Xiaomi Yeelight 1SE s päticou E27, ktorá je v našich končinách označovaná ako Mi LED Smart žiarovka, vyniká nie len svojim nápaditým moderným dizajnom, ale najmä kopou funkcií, ktoré z nej robia naozaj univerzálne svietidlo do akejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti. Hlasové ovládanie, celé RGB spektrum, dlhá životnosť či ovládanie cez smartfón sú všetko prémiové funkcie, ktoré by ste pri žiarovke za 15.29 eur s bezplatnou dopravou určite nečakali. 

Xiaomi Yeelight 1SE s päticou E27 za 15.29 eur nájdeš TU

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Yeelight 1SE E27

Inteligentné žiarovka od Xiaomi je ideálna do naozaj akejkoľvek miestnosti. Či už ju plánujete použiť v nočnej lampičke, v kuchyni, či v obývačke ako stropné svietidlo, všade sa bude hodiť nie len po dizajnovej, ale aj po technickej stránke. Variabilné nastavenie v rámci RGB spektra, či možnosť zmeny úrovne jasu a teploty svetla v rozmedzí od 1700 do 6 500 K sú ideálne pre akékoľvek využitie. 

xiaomi yeelight smart ziarovka 2.jpg
Zdroj: Cafago

Ovládanie žiarovky je naozaj jednoduché a pohodlné. Žiarovku stačí pripojiť pomocou Wi-Fi s vašim telefónom a aplikáciou Mi Home, v ktorej nájdete všetky potrebné nastavenia. Samozrejme, žiarovka sa dá začleniť do inteligentnej domácnosti, pričom ju je možné ovládať aj prostredníctvom moderných hlasových asistentov. 

xiaomi yeelight smart ziarovka
Zdroj: Cafago

Najsilnejšou stránkou moderných LED svietidiel je ich nízka spotreba oproti klasickým žiarivkám. Pri využívaní iba moderných LEDiek môžete počítať s nižším účtom za elektrinu. Odporcovia moderných LEDiek častokrát opovrhujú nízkou životnosťou, no výrobca v tomto prípade deklaruje životnosť na úrovni až 25 000 hodín, takže sa nemusíte ničoho obávať. 

Inteligentnú žiarovku Xiaomi Yeelight 1SE E27, ktorá v našich končinách vystupuje pod označením Mi LED Smart žiarovka, je momentálne dostupná na e-shope Cafago.com za skvelých 15.29 eur s bezplatnou dopravou bez ďalších poplatkov.

Xiaomi Yeelight 1SE s päticou E27 za 15.29 eur nájdeš TU

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close