APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

IKEA predstavila trojicu špeciálnych hráčskych doplnkov, ktoré sú vyrobené pomocou 3D tlače

Švédsky výrobca nábytku a bytových doplnkov IKEA predstavil trojicu nových, naozaj zaujímavých doplnkov pre aktívnych hráčov počítačových hier. Doplnky určené pre každodenné použitie sú výsledkom spolupráce spoločnosti IKEA a dizajnérskej spoločnosti UNYQ, ktorá sa zaoberá najmä výrobou produktov pomocou 3D tlače. Víziou spoločnosti IKEA je, aby špeciálnymi doplnkami zlepšila každodenný život a zdravie aktívnych gejmerov.

Produktová rada Uppkoppla

Trojica nových doplnkov pre hráčov počítačových hier spadá pod novo-vytvorenú produktovú radu s názvom Uppkoppla, v preklade „online“. Prvým produktom z tejto série je špeciálna manžeta pre podporu zápästia. I keď takýto doplnok vyzerá pre bežného používateľa smiešne, či zbytočne, aktívny hráč hier si takmer ihneď príde na svoje. Práve bolesti zápästia a priľahlých svalov či šľách sú často vyskytujúcim sa problémom, ktorý v tom najhoršom prípade vyústi až do operácie. Udržiavanie zápästia v rovine s myškou je jedným z najzákladnejších krokov, ktoré by mal každodenný používateľ počítača dodržiavať a s novým doplnkom od spoločnosti IKEA to určite nebude žiadny problém.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Profesionálny držiak myši a špeciálne klávesy

Druhým z trojice produktov je profesionálny držiak pre myš, po anglicky mouse bungee. Vo svete hráčov je tento kus príslušenstva jednoducho neodmysliteľnou súčasťou herného vybavenia. Neustále naťahovanie sa s káblom od myši je nie len otravné, ale aj naozaj namáhavé pre zápästie, ktoré dostáva naozaj zabrať. Poslednými z trojice produktov sú špeciálne ergonomické klávesy, ktoré zabezpečujú dokonalú orientáciu na klávesnici. S týmito nadstavcami jednoducho nikdy nestlačíte tu nesprávnu klávesu.

Nové produkty od spoločnosti IKEA žiaľ tak skoro na trhu neuvidíme. V samotnej tlačovej správe sa uvádza, že produkty budú dostupné najskôr v budúcom roku. Neznáme sú doposiaľ aj oficiálne cenovky všetkých doplnkov. I keď sa v reklamnom videu ceny vybraných produktov nachádzajú, oficiálne stanovisko od IKEA ešte nepadlo. Otázna je aj dostupnosť týchto produktov v našich končinách no my pevne dúfame, že sa s nimi dostaneme do kontaktu aj na Slovensku.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close