ANDROIDTechnológie

Huawei môže vytrieť kocúra konkurencií. Chce predstaviť smartfón s flexibilným displejom už tento rok! Podarí sa mu to?

Spoločnosť Huawei má na tento rok ešte naozaj bohaté plány. Doposiaľ známe úniky prezrádzajú, že chce čínsky gigant ešte v tomto roku predstaviť revolučný smartfón s flexibilným OLED displejom. Spoločnosť už oficiálne pred mesiacom povedala, že chce poraziť Samsung a svoj prvý skladací smartfón predstaví už v novembri. Čo zatiaľ nevieme, je, ako chce Huawei tak rýchlo predstaviť takýto špičkový smartfón.

Huawei
Zdroj: phonearena.com

Kórejské média práve priniesli informácie o spolupráci medzi spoločnosťou Huawei a BOE Technology. Je to práve firma BOE, ktorá bola prvá čínska spoločnosť špecializované na flexibilné OLED panely už v roku 2017. Zahraničné médiá uvádzajú, že revolučný smartfón od čínskeho giganta Huawei, prinesie až 8″ flexibilný displej.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Huawei to má namierené poriadne vysoko

Spoločnosť BOE Technology už údajne dala príkaz na výrobu 4 prototypov flexibilných panelov pre dvoch výrobcov, ktorých však BOE ešte oficiálne neprezradilo. V nasledujúcich týždňoch tak bude veľmi zaujímavé sledovať celý vývoj v segmente smartfónov. Isté je, že ak Huawei bude skutočne prvý výrobca na svete s flexibilným smartfónom, určite si vybuduje rešpekt a zároveň iné spoločnosti len utvrdí vo svojej dnes už takmer dominancii na trhu.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close