HuaweiSpravodajstvo

Huawei Mate 30 Pro podľa AnTuTu vo výkone zaostal za zariadeniami Xiaomi Black Shark 2 Pro a Asus ROG Phone 2

Huawei Mate 30 Pro podľa AnTuTu testovania nestačil na aktuálne najvýkonnejší smartfón na trhu, ktorým je Xiaomi Black Shark 2 Pro.

V priebehu včerajšieho dňa spoločnosť Huawei predstavila nové zariadenia z produktovej línie Mate 30, ktoré sú poháňané procesorom Kirin 990. Procesor Kirin 990 je aktuálne najvýkonnejším čipsetom od spoločnosti Huawei. Mnohí  zároveň preto verili, že zariadenie ovládne výkonnostné rebríčky. Podľa výsledkov AnTuTu, na ktoré poukazuje portál Gizmochina.com, sa však tak nestalo.

Mate 30 Pro na Xiaomi Black Shark 2 Pro nestačí

V priebehu dnešného dňa sa objavili výsledky testovania z AnTuTu, podľa ktorých smartfón Mate 30 Pro dosiahol skóre 457-tisíc bodov. To predstavuje približne  o 15-tisíc bodov menej, ako dosiahol smartfón Xiaomi Black Shark 2 Pro.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
AnTuTu Huawei Mate 30 pro
Zdroj: AnTuTu

Ako môžete na screenshote vyššie vidieť, tak testovaná bola verzia zariadenia Huawei Mate 30 Pro (LIO-AL00) s 8GB RAM, 128GB úložným priestorom, grafickým čipom Mali-G76 a rozlíšením displeja 2400 x 1176 bodov.

Aktuálny rebríček najvýkonnejších smartfónov na svete  je (pozn. redakcie: podľa poradia): Xiaomi Black Shark 2 Pro, ROG Phone 2, OnePlus 7 Pro, ZTE Nubia Red Magic 3, OnePlus 7, Black Shark 2, Xiaomi Mi 9 Explorer Edition, ZTE Axon Pro 5G, Meizu a Xiaomi Remi K20 Pro. Podrobné  bodové skóre jednotlivých smartfónov si môžete pozrieť nižšie

najvykonnejsie smartfony na trhu AnTuTu za august
Zdroj: AnTuTu

V každom prípade, Mate 30 Pro je smartfónom, ktorému výkon nebude chýbať pri žiadnej úlohe.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close