Huawei 7SE bol zachytený na fotografiách. Pozrite sa, ako bude vyzerať jeden z dostupnejších 5G smartfónov

Huawei 7SE má byť predstavený už o pár dní

Huawei Google sluzby (1)
Zdroj: Vosveteit.sk

Huawei plánuje už o pár dní predstaviť nové smartfóny z kategórie dostupnejších. Ide konkrétne o smartfóny z produktovej línie Huawei Nova 7. Portál Slashleaks.com, ktorý je známy mnohými únikmi, zverejnil fotografie zariadenia Huawei Nova 7SE, ktoré prezrádzajú viacero špecifikácií očakávaného zariadenia.

Dostupný 5G smartfón

Podľa zverejnených fotografií smartfón bude vybavený procesorom Huawei Kirin 820, ktorému nebude chýbať podpora 5G technológie. Okrem iného smartfón ponúkne batériu s kapacitou 4000mAh s podporou rýchleho nabíjania pri výkone do 40W. Len pre zaujímavosť, rovnaký výkon ponúka aj vlajková loď Huawei P40 Pro. Fotografie ďalej odhaľujú, že zariadenie ponúkne nadstavbu EMUI 10.1 v kombinácii s Androidom 10. Displej zariadenia by mal byť veľký 6,5“ a pôjde o LCD panel s rozlíšením 2400 x 1080 bodov. Okrem iného v displeji bude zakomponovaná selfie kamera s rozlíšením 16-megapixelov. V prípade hlavného snímača môžeme očakávať 64-megapixelové rozlíšenie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Mimochodom, zariadenie by malo byť predstavené už 23. apríla spolu aj s ďalšími zariadeniami z produktovej rady Nova 7. Informovala o tom samotná spoločnosť prostredníctvom sociálnej siete Weibo.

Huawei Nova 7_predstavenie novej produktovej rady
Zdroj: Huawei (Weibo)

Tak, ako v prípade vlajkového smartfónu P40 / Pro, tak ani v tomto prípade smartfóny nebudú vybavené podporou Mobilných služieb Google. Dôvodom je pretrvávajúci konflikt s americkou vládou. Na druhej strane, radi by sme Vám dali do pozornosti jeden z nedávnych článkov, v ktorom sme sa pozreli na alternatívne obchody ku Google Play.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre