Netflix prostredníctvom certifikácie smartfónu Mi Note 10 Lite pravdepodobne prezradil, kedy sa dostane na trh

Xiaomi Mi Note 10 Lite by mohol byť oficiálne predstavený už čoskoro

Xiaomi Mi Note 10
Zdroj: Youtube (Benchmark), Úprava: Vosveteit.sk

Nie je žiadnym tajomstvom, že spoločnosť Xiaomi pracuje na Lite verzii smartfónu Mi Note 10. Informácie o pripravovanom zariadení sa dostali na verejnosť koncom marca. V tom čase sa do obehu dostala FCC certifikácia zariadenia „M2002F4LG“, ktorá poukazovala na rozdiely so smartfónom M1910F4G, teda na rozdiely so smartfónom Mi Note 10. Certifikácia odhalila, že hlavný rozdiel bude v kamere smartfónu. Hlavný snímač s rozlíšením 108-megapixelov bol nahradený 64-megapixelovým. Okrem iného Lite verzia nebude disponovať automatických zaostrovaním prostredníctvom laseru. Ostatné parametre vrátane procesora, podpory rýchleho nabíjania a podobne, boli viac menej rovnakými.

Mi Note 10 Lite by mohol byť predstavený už v máji

Najnovšie zahraničný portál xiaomitoday.it poukazuje na certifikáciu smartfónu v rámci služby Netflix. Tá by nebola tak „zaujímavou“, keby neodhaľovala smartfón Mi Note 10 Lite vrátane dátumu jeho dostupnosti. Podľa zverejnenej certifikácie, smartfón bude predstavený v máji, teda už v priebehu budúceho mesiaca.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi Note 10 Lite certifikacia
Zdroj: Xiaomitoday.it

Okrem iného certifikácia potvrdzuje doteraz známe informácie, ako je napríklad procesor Qualcomm Snapdragon 730G. Podľa aktuálne dostupných informácií by smartfón mal ponúknuť 4 kamery – 64-megapixelová hlavná kamera, 8-megapixelový širokouhlý snímač, 5-megapixelový hĺbkový snímač, 8-megapixelový teleskop a 2-megapixelový makro snímač. Smartfón by mal byť zároveň poháňaný batériou s kapacitou 5260mAh s podporou rýchleho nabíjania pri výkone 30W.

Smartfón Mi Note 10 / Pro bol pôvodne predstavený v novembri minulého roka a išlo prvý komerčne dostupný smartfón na trhu so 108-megapixelovým snímačom. Aktuálne je podľa rebríčku DXOMARK 6. najlepším fotomobilom na trhu. Obkolesujú ho zariadenia Huawei Mate 30 (5.) a iPhone 11 Pro Max (7.).

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre