HRY | Riptide GP2, vynikajúca pretekárska hra

Máte radi vodné skútre? V tom prípade vám odporúčame hernú pecku Riptide GP2. Hra ponúka klasické preteky vodných skútrov na špeciálnych vodných tratiach. To čo odlišuje túto hru od iných je veľmi kvalitné spracovanie grafickej stránky hry, hudobnej, ale aj po hernej stránke sa vymyká z priemeru.

riptide

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V hre máte možnosť zbierať peniaze, vďaka ktorých budete môcť či už kúpiť nový výkonnejší stroj alebo vylepšovať ten váš súčasný (napr. buď rýchlosť, ovládateľnosť,..) vďaka čomu budete môcť získať  výhodu oproti súperom v závode. Pri kúpe nového skútra, ktorých je k dispozícii celkovo 9 treba brať do úvahy aj jeho parametre, nie totiž každý skúter sa hodí na danú trať, ktorých je niekoľko desiatok.

riptide2

Pri pretekaní sa so súpermi na trati môžete robiť aj špeciálne akrobatické kúsky pri skokoch cez prekážky, ktoré sú umiestnené na trati. Odporúčam pozrieť tutoriál v nastaveniach, pretože možných akrobatických kúskov, ktoré môžete na trati stvárať sú desiatky a na prvý krát si ich asi nikto nezapamätá. Hra hoci je spoplatnená sumou 2,99€, ale určite za to stojí.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre