HMD Global ohlasuje ďalšiu konferenciu na 4. októbra. Uvidíme vlajkovú Nokiu 9 alebo vyššiu strednú triedu Nokiu 7.1 Plus?

Zdroj: vlastný

Spoločnosť HMD Global len pred niekoľkými hodinami rozposlala pozvánky na predstavenie nového smartfónu značky Nokia. Konferencia je naplánovaná 4. októbra v Londýne. Spoločnosť ale neprezradila, aký smartfón plánuje svetu ukázať. Na aké smartfóny sa teda môžme potencionálne tešiť?

Vlajková loď alebo vyššia stredná trieda?

Spoločnosť Nokia už niekoľko mesiacov aktívne pracuje hneď na dvojici nových smartfónov. Známejšou z tejto dvojice, je zrejme Nokia 9, ktorú môžeme bez akýchkoľvek pochybností zaradiť medzi vlajkové lode. Vybavená má byť zahnutou OLED obrazovkou, procesorom Snapdragon 845, skenerom očnej dúhovky a vynikajúcim fotoaparátom, ktorý bude zložený z 5 samostatných objektívov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: techradar.com

Druhým z dvojice je Nokia 7.1 Plus, ktorú sme v poslednej dobe videli v najrôznejších správach a odhalených informáciách. Nokia 7.1 Plus má byť vybavená procesorom Snapdragon 710, 6GB RAMkou, dvojitým zadným fotoaparátom a Full HD+ obrazovkou. Na základe špecifikácií ho radíme do vyššej strednej triedy, no zatiaľ nepoznáme jeho približnú cenovku. Podľa najnovších informácií to vyzerá tak, že práve Nokia 7.1 Plus bude predstavená skôr, ako nová vlajková loď od Nokie.

Pokiaľ budú dostupné ďalšie informácie, budeme vás o pripravovanej konferencii určite informovať.

Zdroj. techradar.com, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre