Sponzorovaný obsah

GPS tracker nie je záležitosťou stoviek €. Tento stojí menej ako 8€ a dokáže sledovať polohu v reálnom čase

Určite sa zhodneme na tom, že prevencia je vždy lepšia ako neskôr odstraňovať následky. A to hlavne v prípadoch kedy sa jedná o drahšie veci a nebodaj o našu rodinu.

Práve preto Vám dávame do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na GPS tracker so vstavaným GSM modulom, ktorý stojí aktuálne menej ako 8€. Ponuka je však časovo limitovaná.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

GPS Tracker

Tento základný GPS tracker ponúka funkcie, ktoré oceníte vo viacerých prípadoch. Napríklad keď cestujete do neznámeho mesta alebo na dovolenku. Prípadne keď chcete dať pozor na vašich blízkych či deti. Ponúka batériu s kapacitou 400mAh, ktorá sľubuje 4 až 6 dní pracovného času (10 – 12 dní v standy by režime). V balení nechýba samozrejme kábel, prostredníctvom ktorého zariadenie dobijete. Ďalej disponuje dvojicou magnetov, prostredníctvom ktorých je ho možné pripevniť v aute na skryté miesto.

GPS tracker_2-min
Zdroj: produktová fotografia

Všetko čo potrebujete, aby ste spojazdnili tento GPS tracker sú Google mapy a aktívna SIM karta, ktorú vložíte do zariadenia. Následne na danú SIM kartu odošlete číselný kód (ich zoznam môžete vidieť nižšie) a na základe GSM signálu dostanete spätnú väzbu v podobe polohy.

GPS tracker_1-min
Zdroj: produktová fotografia

Tento GPS tracker je vhodným pre používateľov, ktorí potrebujú monitorovať pohyb svoje auto, prípadne detí alebo starších rodinných príslušníkov na obmedzený čas. Nájdete nho a odkaze nižšie.

GPS Tracker

Tým náročnejším používateľov, ktorí potrebujú monitorovať pohyb dlhšiu dobu bez možnosti dobitia zariadenia odporúčame GPS tracker nižšie, ktorého výdrž batérie je výrazne dlhšia a zároveň GPS tracker poskytuje viacero aditívnych funkcionalít. Napríklad  históriu sledovania, „one-key navigation“ funkciu, ochranu pred elektronickými zariadeniami a podobne. Kompletný popis produktu nájdete na stránke e-shopu. Stojí však o čosi viac. 

vykonny GPS tracker-min
Zdroj: produktová fotografia

Výkonný GPS tracker

Pozn. redakcie: o 17:00 sme spravili korekciu popisu kde sme dopísali informácie o GSM module, na základe ktorého GPS tracker odosiela polohu

 

Zdroj: vlastný, produktové fotografie

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close