Xiaomi predstavuje dvojicu elektrických radiátorov. Sú štýlové, výkonné a dostupné

xiaomi heater radiator
Zdroj: produktová fotografia

Hoci tento rok čo sa týka počasia tak je v našich končinách atypický tak čoskoro by sa to malo zmeniť. Už o pár dní by mali udrieť na nás nižšie teploty a v niektorých lokalitách dokonca mínusové. Tých viac zimomravých máme určite teraz potešíme, technologický gigant spoločnosť Xiaomi predstavil štýlové elektrické radiátory.

Xiaomi LTK electric heating radiator a Xiaomi Baseboard Electric Heater

Xiaomi LTK electric heating radiator je z tejto dvojice drahší. Stojí zhruba 490€ . Lacnejší z tejto dvojice je Xiaomi Baseboard Electric Heater, ktorý stojí zhruba 200€. Oba radiátory boli vyrobené v kooperácii so spoločnosťou Cixi Zhongbang Electric Co., Ltd..

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Radiátory používajú na vykurovanie špeciálny chladič na absorbovanie nadmerného nežiadúceho vzduchu, ktorý vymieňa za teplý, resp. studených vzduch, aby dosiahli žiadanú teplotu. Tieto ohrievače sú navrhnuté tak, aby teplota bola inteligentne riadená. Podporujú diaľkové ovládanie, prichádzajú s viacerými módmi, napríklad režimom s vysokou teplotou, úsporným režimom a podobne. Zároveň sú obe zariadenia vybavené ochranou proti prehriatu, chvália sa veľmi nízkou hlučnosťou a nulovým znečistením.

Xiaomi LTK electric heating radiator
Zdroj: produktová fotografia (Xiaomi LTK electric heating )

LTK BCB2205R Electric Heating Radiator

Asi sa teraz pýtate v čom sú tieto ohrievače rozdielne keď majú rovnaké funkcie. Je ňou výmera  priestoru, ktorý dokážu vyhriať. Xiaomi LTK radiátor dokáže vyhriať 30 metrov štvorcových pričom jeho menší súrodenec vyhreje „len“ 20 metrov štvorcových. Podľa sily vykurovania môže elektrický vykurovacie teleso Xiaomi LTK dosahovať 16 stupňov až 50 stupňov. V prípade Baseboard maximálna teplota je 36 stupňov. Oba radiátory disponujú certifikátom IPX4 a sú ovládateľné pomocou aplikácie.

Xiaomi Baseboard radiator-min
Zdroj: produktová fotografia (Xiaomi Baseboard Electric Heater)

Home Baseboard Electric Heater

Radiátory ako môžete vidieť vyššie tak sú dizajnové skvosty, ktoré plnia aj úlohu nábytku. Menší z nich je vhodnejší do priestorov ako sú spálne, stredne veľké obývačky či chodby. Radiátor Xiaomi LTK je zas vhodnejší do väčších priestorov a chladnejšieho prostredia.

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre