SpravodajstvoXiaomi

Globálne predstavenie smartfónu Xiaomi Mi 11 by sa malo konať už 8. februára

Príchod nového vlajkonosiča na globálny trh by sa mal odohrať už nasledujúcich týždňoch. Po jeho boku možno uvidíme aj ďalšie zásadné novinky.

Predstavenie novej vlajkovej série Mi 11 od spoločnosti Xiaomi sa odohralo ešte 28. decembra 2020. Už tradične však šlo iba o domáce, teda čínske predstavenie nového predstaviteľa vlajkovej série Mi, pričom krátko po jeho oficiálnom predstavení došlo ku spusteniu predaja. Fanúšikovia z ostatných kútov sveta však ešte netrpezlivo čakajú na predstavenie globálnej verzie tohto smartfónu, ktorá bude určená pre ostatné kúty sveta mimo domácej Číny. Najnovšie správy, o ktorých informoval aj zahraničný portál Gizmochina.com zrejme potešia väčšinu „čakateľov“ a fanúšikov Xiaomi.

Globálne predstavenie je konečne za rohom

Nový Xiaomi Mi 11 by mal byť predstavený na globálnom trhu už 8. februára, čiže o zhruba 10 dní. Samotné predstavenie je pritom podľa interných zdrojov naplánované na pravé poludnie Greenwichského času, čiže 13:00 nášho času. Pozvánky na predstavenie už údajne boli zaslané vybraným zainteresovaným stranám, ako aj hlavným mediálnym platformám. Spoločnosť Xiaomi sa však ku týmto informáciám stále nijako oficiálne nevyjadrila, takže nad samotným dátumom predstavenia stále visí otáznik.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi 11 kamera smartfonu
Zdroj: mi.com

Na čo všetko sa môžme tešiť?

Ak sa predstavenie vlajkového smartfónu Xiaomi Mi 11 nakoniec odohrá vo vyššie spomenutom dátume, môžme očakávať aj predstavenie ďalších noviniek. Po jeho boku by sme mohli vidieť aj zatiaľ nevidené smartfóny ako Xiaomi Mi 11 Lite, či prípadne najvýkonnejší model z tejto série, Xiaomi Mi 11 Pro. Povráva sa aj o prípadnom predstavení nových nositeľných zariadení, či iného príslušenstva, ktoré by mohlo nadviazať na svojich populárnych predchodcov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close