Spravodajstvo

Geanee prichádza s 4″ Windows Phone zariadením

Japonská spoločnosť Geanee predstavila nový mobilný telefón pod označením Y12, ktorý je poháňaný operačným systémom Windows 10 Mobile.

Geanee Y12

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Geanee Y12 je mobilný telefón primárne určený pre menej náročných používateľov. Príde s malým kompaktným displejom o veľkosti 4“ s rozlíšením 800×480 bodov. Hoci ešte nie je známe, aký procesor bude tvoriť srdce zariadenia, avšak predpoklad je na 1 GHz procesor staršej výroby, ktorému bude sekundovať 1 GB RAM pamäte a 8 Gb úložného priestoru s možnosťou rozšírenia o SD kartu. Na zadnej strane bude umiestnený podľa dostupných informácií 5 MPx fotoaparát a na prednej strane šošovka s rozlíšením 2MPx. Výrobca tiež deklaruje, že Y12 bude podporovať rýchly prenos dát v 4G sieti. Ďalej, batéria by mala dostať kapacitu 1800 mAh, čo pri veľkosti 4“ a rozlíšení 800×480 bodov by mohlo priniesť aj niekoľko dňovú výdrž. Telefón príde v dvoch vyhotoveniach, v bielom a v čiernom kabáte.

Predpokladaný termín dostupnosti zariadenia avšak nie je ešte známy, ale predpokladá sa, že na trh sa dostane spolu s oficiálnym predstavením operačného systému Windows 10 Mobile. Cenovka tohto zariadenia by mala byť 105 dolárov.

Zdroj: s-max.jp, neowin.net

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close