SamsungSpravodajstvo

Galaxy Z Flip: Pozrite si upútavku na jeden z najočakávanejších smartfónov od Samsungu

Počas udeľovania Oscarov Samsung prostredníctvom reklamy ukázal smartfón Galaxy Z Flip, ktorý má byť predstavený v priebehu zajtrajšieho dňa.

11. februára je deň, kedy má spoločnosť Samsung v pláne predstaviť nové zariadenia. Okrem najočakávanejšieho smartfónu roka z kuchyne kórejskej spoločnosti v podobe zariadenia Galaxy S20, bude predstavený aj skladateľný smartfón. Konkrétne model Galaxy Z Fold, ktorý štýlovo kopíruje „véčko“ Razr od spoločnosti Motorola.

Počas udeľovania Oscarov  sme mohli počas krátkej komerčnej prestávky vidieť reklamu na Samsung Galaxy Z Flip, kde spoločnosť propagovala jeho predstavenie, ktoré sa bude konať už v priebehu zajtrajšieho dňa. Krátku reklamu, počas ktorej bolo možné vidieť kompletný vzhľad zariadenie si môžete pozrieť nižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako ste mohli vo videu vyššie vidieť, tak reklama potvrdzuje výzor zariadenia, ktorý sa dostal na verejnosť pred pár dňami. Okrem toho spoločnosť ukázala ako sa bude správať malý displej z vonkajšej strany v prípade prichádzajúceho hovoru. Očakáva sa, že zariadenie ponúkne procesor Snapdragon 855+ v kombinácii s 8GB RAM a 256GB úložným priestorom. Cena smartfónu by sa mala na európskom trhu podľa posledných informácií pohybovať niekde na úrovni okolo 1 600€.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close