SpravodajstvoZariadenia

Fujitsu ukázal Windows 10 PC vo veľkosti phabetu – ARRPWS Tab V567

Pomaly, ale isto sa objavujú nové a nové zaujímavé zariadenia na trhu a jedným z nich je Fujitsu ARRPWS Tab V567, ktorý vo svojich útrobách schováva operačný systém Windows 10. Poďme sa teraz pozrieť bližšie na konkrétne špecifikácie tohto zariadenia.

Zariadenia prichádza s displejom o veľkosti 6“ s FULL HD rozlíšením. Pod ním tkvie procesor Intel Atom x5 – Z8550, ktorý pracuje na frekvencií od 1,44GHz až po 2,44GHz. Sekundujeme mu 4GB operačná pamäť RAM a 64GB úložného priestoru.

Zariadenie sa ďalej môže pochváliť 8MPx kamerou, čítačkou odtlačkov prstov, USB-C portom, a slotom pre micro SD kartu. Nechýba ani „povinná výbava“ v podobe WIFI 802.11ac, Bluetooth vo verzii 4.1, či certifikát odolnosti IP 54 (výrobca deklaruje vode odolnosť do 120cm). Poteší tak isto výdrž batérie, ktorá by mala postačovať na niečo málo cez 4 hodiny.

Fujitsu ARRPWS Tab V567 v plnej kráse

Zdroj: Neowin.net

V rámci konektivity zariadenie výrobca k zariadeniu si pripravil aj špeciálnu dockovaciu stanicu, ktorá poskytuje dodatočné sloty pre Displej port, HDMI, Mini D-Sub 15pins, USB 3.0 (3x), USB 3.0 Type C (1x), Ethernet koncovku či výstup pre slúchadla.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close