AppleSpravodajstvoWindows 10 MobileZariadenia

Fotka Dony Sarkar so Surface Phone bola iba hoax, v rukách mala iPhone v špeciálnom obale

Po internete už dlhú dobu koluje množstvo informácií ohľadom pripravovaného zariadenia Surface Phone. Ten by mal byť podľa najnovších informácií predstavený už budúci rok, no ľudom to zrejme nestačí a stále sa snažia odhaľovať nové a nové informácie týkajúce sa tohto zariadenia.

Prednedávnom sa na stránke AAWP objavila fotografia samotnej Dony Sarkar z Microsoftu, ktorá v ruke drží zariadenie s duálnou obrazovkou. Táto fotka bola zachytená na nedávnej konferencii Ignite 2017 počas toho, ako Dona pracovala na jej Surface laptope. Po zverejnení tejto fotografie sa na Donu zvalila aj vlna kritiky, najmä kvôli tomu, že by si ľudia na pozícií ako má ona, mali dávať pozor a na verejnosti by nemali ukazovať prototypy pripravovaných zariadení.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: AAWP

Po pár dňoch sa ale všetky informácie ohľadom tejto fotografie vyjasnili. Dona Sarkar na fotografií drží iba jej iPhone, ktorý je umiestnený v špeciálnej peňaženke, ktorá zároveň slúži aj ako obal telefónu. Všetky špekulácie ohľadom Surface Phoneu boli týmto pádom zavrhnuté a jednalo sa iba o menší hoax. Smutnou správou je avšak aj to, že samotné vedenie softvérového giganta prechádza z Windows Phone na iné platformy, prevažne iPhone alebo Android v prípade Billa Gatesa.

Aj keď boli informácie ohľadom funkčného prototypu v rukách Dony Sarkar vyvrátené, netreba zúfať. Surface Phone ako aj iné Windows smartfóny majú prísť spoločne s operačným systémom Andromeda už budúci rok.

Zdroj: windowslatest.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close