SpravodajstvoXiaomi

Fitness náramok Xiaomi Mi Band 6 sa objavuje na prvej reálnej fotografii

Nadchádzajúca generácie je stále čiastočne zahalená pod rúškom tajomstva. Najnovšia fotografia a predošlé certifikácie nám však čo to prezrádzajú.

Predstavenie novej generácie obľúbeného fitness náramku Mi Band 6 od spoločnosti Xiaomi sa nezadržateľne blíži. Od prvých letných dní, kedy sa očakáva už tradičné predstavenie novej generácie, sme síce ešte na míle ďaleko, no to nemení nič na tom, že už dnes sa dozvedáme zásadné detaily o tomto zariadení. Ešte koncom januára sme informovali o prvých dôležitých informáciách, ktoré vychádzali z firmvéru novej aplikácie Zepp. Ku týmto strohým informáciám sa však najnovšie pripájajú reálna fotografia a prvé certifikácie.

Xiaomi Mi Band 6 na prvej reálnej fotografii

Ako informuje zahraničný portál Gizmochina.com, prvá reálna fotografia údajného náramku Xiaomi Mi Band 6 sa objavil v dokumente EÚ o zhode alebo vhodnosti na používanie. Príslušná dokumentácia bola európskym úradom podaná zo strany spoločnosti Huami, ktorá je dlhoročným partnerom spoločnosti Xiaomi. V dokumentácií sa údajne uvádza modelové číslo XMSH15HM, čo odpovedá už v januári zverejneným informáciám. I keď stále nič nie je oficiálne, s vysokou pravdepodobnosťou sa tak pozeráme na nadchádzajúcu generáciu náramku Xiaomi Mi Band 6.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi mi band 6 fotografia
Zdroj: Gizmochina

Zverejnená fotografia a príslušné modelové číslo ide ruka v ruke s predošlými informáciami, ako aj s nedávno zverejnenými certifikáciami z Indonézie. Pri pospájaní všetkých dostupných informácií tak dostávame o náramku Mi Band 6 pomerne komplexný pohľad. Aktuálne to vyzerá tak, že zásadné dizajnové zmeny očakávať nemusíme. Ako môžete sami vidieť, po dizajnovej stránke sa zrejme Xiaomi plánuje stále držať už tradičného dizajnu s kompaktným valcovitým displejom.

Očakávané vylepšenia a nové funkcie

Tešiť sa však môžeme na podporu GPS, či meranie okysličenia krvi. Chýbať by však nemali ani zobrazovanie údajov o spánku priamo na náramku, či ovládanie inteligentných zariadení v domácnosti priamo cez obrazovku. Novinkou by mala byť aj podpora až 19 športových režimov, či dostupnosť nových vylepšených ciferníkov s novými animáciami a ikonami. Povráva sa aj o NFC verzii s modelovým číslom XMSH16HM, no tá však bude zrejme už tradične dostupná iba pre domáci, čiže čínsky trh.

xiaomi band mi 6 ikony
Zdroj: Logger

Všetky doposiaľ známe informácie o pripravovanom náramku Xiaomi Mi Band 6 nájdeš, samozrejme, aj priamo na našom webe.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close