APLIKÁCIE A HRY

Fallout: New California  mód (pre Fallout: New Vegas) sa po 9 rokoch dostáva do ostrého beta testovania

Ak patríte medzi milovníkov hry Fallout tak tieto dni by vám mohli vyčarovať úsmev na tvári. Totiž po dlhej dobe by sme sa mohli dočkať módu „New California“.

Fallout: New California je ambiciózna kampaň /mód pre Fallout: New Vegas, o ktorom sme mohli prvýkrát počuť ešte v roku 2013 pod názvom „Projekt Brazília“. Mód New California bol pôvodne plánovaný ešte pre Fallout 3. Aktuálne by mala byť tento mód dostupný pre BETA testorov hry. Následne bude dostupný aj pre ostatných.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Fallout: New California sa pomaly, ale isto blíži k širokej verejnosti

Vedúci vývojového tímu Lee Brandan hovorí, že hra Fallout: New California je konečne hrateľná od začiatku až do konca a po prvýkrát jeho tím mohol oceniť celkový rozsah hry. Fallout: New California oproti Fallout 3 obshauje až o 25 000 tisíc riadkov kódu viac (65 000 ku 40 000). Lee sa ďalej chváli aj tým, že hra obsahuje aktuálne 14 000 riadkov dialógov, ktorý dabovalo viac ako 42  hercov a 60 rôznych charakterov. Tak isto hra má celkovo 12 rôznych možných variant konca a zároveň ponúka aj viacero dejov, s ktorými sa budete môcť lúskať.

Zdroj: Youtube, PCGamer.com, úvodný obrázok: Youtube (JuiceHead)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close