Spravodajstvo

Facebook začal s distribúciou nového vzhľadu pre všetkých. Už ho evidujete?

Facebook ohlásil sprístupňovanie nového rozhrania pre všetkých. Pozrite sa, ako si ho môžete zapnúť

Ešte v priebehu druhej polovice marca sme Vás informovali o tom, že veľká skupina ľudí začala hlásiť dostupnosť nového rozhrania Facebook. Okrem iného sme Vám ukázali, ako je možné prepnúť zo starého do nového rozhrania. Najnovšie samotná sociálna sieť prostredníctvom svojich stránok hlási, že nový dizajn sprístupňuje úplne pre všetkých.

Facebook sprístupňuje nové rozhranie

„Tento týždeň sme predstavili nový Facebook.com, ktorý sme oznámili počas konferencie F8 v priebehu minulého roka. Od dnešného dňa bude dostupný pre všetkých. Je rýchlejší a jednoduchší na použitie a zároveň Vám dáva oddych pre oči s Tmavým režimom.“ píše sociálna sieť vo svojom blogovom príspevku.

Nový vzhľad Facebook vo veľkej miere prekopáva doterajší dizajn, ktorý nabral viacero moderných kontúr. Nižšie si môžete pozrieť náhľady nového Facebooku.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V prípade, ak sa chcete pozrieť či už máte aj Vy dostupný nový vzhľad Facebooku, tak kliknite na Nastavenia, a ak tam máte položku „Switch to New Facebook“, tak si ho môžete aktivovať.

Facebook_ponuka moznost prenutia vzhladu do noveho rozhrania
Zdroj: Vosveteit.sk

Okrem iného ak by ste si chceli vyskúšať nový Tmavý režim, tak túto možnosť nájdete v rámci rovnakej sekcie. Zároveň vsak treba dodať, že dostupná je len v prípade nového rozhrania.

Facebook_zapnutie tmaveho rezimu
Zdroj: Vosveteit.sk

Zároveň treba dodať, že distribúcia nového rozhrania Facebook môže trvať od niekoľkých hodín až po niekoľko dní. V rámci redakcie zatiaľ evidujeme jeho dostupnosť u väčšej polovici našich členov.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close