Facebook Messenger konečne umožňuje pridávanie viacerých osôb do prebiehajúceho hovoru alebo videohovoru

Zdroj: Facebook

Konečne sme sa dočkali aj tejto, už dlho požadovanej funkcie v aplikácií Facebook Messenger, ktorá sa v posledných rokoch stala jednoznačne najpoužívanejšou chatovacou aplikáciou na celom svete. Aplikácia Facebook Messenger konečne umožňuje pridanie ďalších osôb do prebiehajúceho hovoru alebo videohovoru. Nová funkcia uľahčuje celý proces pridávania priateľov do hovorov. Doteraz sa každý používateľ musel potrápiť s tým, že musel hovor zrušiť, pridať osobu do skupiny a následne musel opätovne zavolať skupine.

Pridanie osoby je naozaj rýchle a jednoduché

Pre pridanie osoby do prebiehajúceho klasického hovoru alebo videohovoru, stačí ťuknúť na obrazovku a následne stlačiť ikonu „pridanie osoby“, potom stačí zvoliť vami vybranú osobu, ktorú chcete do hovoru pridať. Po ukončení hovoru bude automaticky vytvorená nová skupina na základe toho, akých ľudí ste do hovoru pridali. Novo-vytvorenú skupinu by ste mali nájsť v klasickej kolónke správy vo Facebook Messengeri.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Funkciu obdržia používatelia Androidu a iOS

Nová funkcia je už teraz dostupná pre používateľov na platformách Android aj iOS, nad používateľmi Windows 10 Mobile stále visí veľký otáznik. Nový vylepšený skupinový chat podporuje zobrazenie až 6 ľudí súčasne, pričom sa do hovoru môžu zapojiť až 50 ľudia. Akonáhle sa do hovoru pripojí viac ako 6 ľudí, na obrazovke sa bude používateľom zobrazovať aktuálna hlavná hovoriaca osoba.

Podľa nás sa jedná o celkom fajn vylepšenie zo strany spoločnosti Facebook. Ako sa pozdáva nová funkcia Vám? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: theverge.com, úvodný obrázok (Facebook)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre