Spravodajstvo

Facebook a Instagram ponúkne nový režim Nerušiť. Ten prinesie jednu veľmi zaujímavú funkciu

Spoločnosť Facebook neustále pracuje na nových funkciách a vylepšeniach. Jedným z nových prírastkov bude aj zaujímavý režim, ktorý používateľovi umožní nastaviť „nerušenie“, vďaka ktorému sa počas aktivácie tohto režimu, používateľovi nezobrazí žiadna „otravná“ notifikácie či upozornenie.

Najnovšia správa hovorí, že Facebook funkciu Nerušiť testuje na sociálnej sieti Instagram a Facebook. Server TechCrunch oznámil, že nová funkcia je ešte len v rannom testovaní. Funkcia Nerušiť umožní používateľovi vypnúť upozornenia z aplikácie Facebook alebo Instagram na 30 minút, jednu hodinu, dve hodiny, 8 hodín, 1 deň alebo až do doby, kým ich používateľ opäť nepovolí.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Režim nerušiť je stále v oblakoch

Facebook ponúkne aj ďalšiu funkciu, ktorou bude možnosť úplného vypnutia zvukov alebo vybrácií. Sociálny gigant aktuálne tieto nové funkcie len testuje na uzavretom kruhu užívateľov a v tejto chvíli nie je jasné, kedy by sa mohli vôbec dostať vonku, respektíve, či sa vôbec vonku pre všetkých používateľov dostanú. Pevne však veríme, že testovanie dopadne dobre a režim Nerušiť sa osvedčí, pretože táto funkcia vyzerá naozaj zaujímavo.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok Pexels.som

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close