Existencia smartfónu OnePlus 6T je oficiálne potvrdená! Môžeme očakávať na trhu nového kráľa výkonnosti a rýchlosti?

OnePlus 6T
Zdroj: Youtube - Science and Knowledge

Konečne! V týchto dňoch sa potvrdila existencia smartfóne OnePlus 6T, ktorý určite bude mať to čo povedať medzi tými najvýkonnejšími zariadeniami na trhu. Zariadenie bolo oficiálne certifikované Euroázijskou hospodárskou komisiou (EHS) v Rusku. Inými slovami certifikácia potvrdzuje existenciu jedného z najočakávanejších smartfónov tejto zimy.

Žiaľ viac oficiálnych informácií o smartfóne nevieme

Bohužiaľ žiadne konkrétne špecifikácie EHS nezverejnila. Z ruskej agentúry len vieme, že zariadenie nesie kódové označenie modelu A6013. Inými slovami čo sa týka špecifikácií tak sa musíme aj naďalej spoliehať len na špekulácie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Podľa posledných správ OnePlus 6T smartfón by mal prísť v rovnakom šate ako smartfón Oppo R17 Pro, ktorý v rámci prednej strany má umiestnený výrez len so šošovkou kamery. Na druhej strane sa neočakáva, že zariadenie bude mať umiestnenú čítačku prstov v displeji.

Zároveň sa špekuluje aj o tom, že predná strana zariadenia bude pokrytá krycím sklíčkom Gorilla Glass 6. Nemala by údajne chýbať ani pokroková technológia 3D ToF Sensing (technológia umožňujú rýchle prepínanie medzi clonami fotoaparátu) a ultra rýchle nabíjanie.

Zdroj: Gizmochina.com, Gizmochina.com (2)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre