APLIKÁCIE A HRY

Epic Games prezradilo presný čas spustenia novej Season 5

Štvrtá sezóna v hre Fortnite Battle Royale sa pomaly ale isto blíži ku koncu, no nová, v poradí piata sezóna je hneď za rohom. Spoločnosť Epic Games ešte minulý týždeň predstavila presný čas spustenia novej sezóny. Tá sa začne presne 12. júla o 10:00 nášho času. Čo od novej sezóny očakávať a aké budú obmedzenia v deň spustenia novej sezóny?

Nová sezóna opäť príde vo veľkom štýle

Napriek tomu, že je Season 5 takmer tu, stále nevieme takmer žiadne detaily o zmenách v hre. Spustenie rakiet počas minulého víkendu a trhliny, ktoré sa objavili na oblohe a zemi, určite predpovedajú niečo naozaj veľké. Epic Games nám ale tentokrát nedáva úplne jasné indície ako v minulosti a tentokrát naozaj nevieme, čo si pre nás vývojárske štúdio chystá. Trhliny na mape sú každým dňom väčšie a väčšie, čo môže naznačovať prípadné rozdelenie hracej plochy na niekoľko väčších celkov, medzi ktorými sa časom objavia veľké vodné plochy. Jedná sa ale iba o špekulácie a nová sezóna môže priniesť mnoho prekvapení.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

12. júla počítajte s odstávkou serverov

Rovnako ako počas predchádzajúcich sezón, aj nová sezóna príde s viacerými technickými obmedzeniami pre jej samotným štartom. Nová sezóna sa začne hneď po cca dvoj hodinovej údržbe serverov. Následne si budete môcť prevziať novú aktualizovanú verziu hry v5.0 a okamžite prejsť do hry. Nová sezóna takmer určite znovu príde spoločne s ďalším Battle Passom, ktorý hráčom poskytne ďalšie špeciálne oblečenie, veci, tančeky alebo emotikony.

Tešíte sa na ďalšiu sezónu v hre Fortnite? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: polygon.com, úvodný obrázok (Epic Games)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close