Sponzorovaný obsah

Elektrické bicykle ENGWE očaria dizajnom a výkonom, pričom ich cena vďaka zľavovým kupónom neustále klesá

Nenechaj si ujsť poriadnu nádielku zľavových kupónov na Gearberry.com, pričom v aktuálnom výpredaji nájdeš aj trojicu bicyklov ENGWE.

Moderne vyzerajúce elektrické bicykle nabité najmodernejšími technológiami, neprekonateľným výkonom a najmä všestranné možnosti pri používaní. Reč je o elektrických bicykloch od známeho výrobcu ENGWE, ktorý patrí medzi zabehnutých hráčov na trhu s elektrickými bicyklami a kolobežkami. Ponuka výrobcu je mimoriadne široká a vyberie si z nej naozaj každý typ používateľov. Dnes by sme však chceli v krátkosti predstaviť trojicu našich aktuálnych favoritov, ktorí rozhodne stoja za pozornosť. Ide o trojicu modelov ENGWE EP-2 Pro, ENGWE Engine Pro a ENGWE Engine M20. Všetky modely možno zaradiť medzi ozajstných trhačov asfaltu so širokou využiteľnosťou, pričom nechýbajú ani exkluzívne zľavové kupóny zrážajúce ich bežné cenovky na úplné minimum. Vďaka predajcovi Gearberry.com nechýba ani bezplatná doprava z lokálnych EÚ skladov, čím sa vyhnete zbytočným poplatkom ako clo a DPH!

ENGWE EP-2 Pro – všestranná alternatíva aj do mesta

Už pri prvom pohľade na elektrický bicykel ENGWE EP-2 Pro je jasné, že sa jedná o moderne vyzerajúcu elektrickú skladačku vhodnú nie len do mesta. Bicykel ponúka nadštandardný komfort vďaka prednej odpruženej vidlici, no najväčší podiel na tomto aspekte majú určite 20-palcové kolesá s až 4-palcovými plášťami. Tento tátoš tak aj napriek skladacej konštrukcii ponúka maximálne pohodlie a zároveň oporu aj v horšom teréne.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
engwe ep2 pro ilustrak-min
Zdroj: Youtube @Redskull

Samotný skladací rám bicykla je ľahko a rýchlo zložiteľný, pričom bicykel je možné zmestiť aj do kufra bežného auta. Vybavený ja naozaj nadpriemerným výkonom, keďže elektromotor ponúka až 750W výkonu, respektíve až 960W v prípade rýchlej akcelerácie. Ponúka maximálnu rýchlosť na úrovni až 45 km/h, pričom jeho maximálny elektrický dojazd sa vyšplhal vďaka 13 Ah batérii na skvelých 38 km. Samozrejme, k dispozícii je aj režim elektrickej dopomoci, kedy bicykel zvládne až 120 km na jedno nabitie. Bohato tak postačuje aj na tie najdlhšie výlety po okolí.

Bicykel však zaujme aj po stránke ďalších aspektov. Nechýba 7 stupňový prevodník pre pohodlnú jazdu aj v horskom teréne, či mechanické kotúčové brzdy. Pri jazde v meste určite prídu vhod aj ďalšie doplnky ako integrovaný zadný stojan pre batožinu, svietidlá, LED displej zabudovaný priamo na riadidlách, či pohodlná sedačka.

ENGWE Engine Pro – aj do náročného terénu

Elektrickú skladačku ENGWE Engine Pro možno označiť za akúsi posilnenú a vylepšenú verziu vyššie spomenutého modelu ENGWE EP-2 Pro. Aj tento model je založený na šikovnom skladacom ráme z hliníka, pričom je určený pre mestské aj offroadové jazdy. Bicykle zdieľajú 20-palcové kolesá so 4-palcovými plášťami, no väčšina ďalšej výbavy je odlišná.

engwe engine pro -min
Zdroj: Youtube @Electrek.co

Prvá zmena nastala v systéme odpruženia, keďže bicykel je v tomto prípade vybavený aj hydraulickým odpružením zadnej stavby. Zásadné zmeny však možno badať pri pohľade na technické parametre pohonného ústrojenstva. K dispozícii je až 750W výkonu s možnosťou získať až 1000W výkonu pri akcelerácii. Krútiaci moment je pritom na úrovni úctyhodných 55 Nm. Maximálna rýchlosť je na úrovni 40 km/h a k dispozícii je až 8 rýchlostí na zadnom prevodníku.

Do rámu bicykla sa vtesnala aj o čosi väčšia batéria s kapacitou až 16 Ah. Výsledkom toho je výrazne predĺžený dojazd až do 60 km! V režime elektrickej dopomoci je k dispozícii identických 120 km, čo postačuje aj pri tých najnáročnejších výjazdoch. Nechýba ani podobná mestská výbava v podobe osvetlenia, stojanov, pohodlnej sedačky, hydraulických kotúčových bŕzd a pod.

ENGWE Engine M20 – iný zážitok z elektrického bicykla

engwe engine m20 -min
Zdroj: Gearberry.com

Model ENGWE Engine M20 možno z trojice spomenutých bicyklov považovať za technicky najvýkonnejší model s naozaj bezkonkurenčnými parametrami. Prakticky sa však už nejedná o mestskú skladačku ale o plnohodnotný elektrický bicykel s netradičným dizajnom. Vzhľadom pripomína menšiu crossovú motorku s minimalistickým rámom a zaujímavým LED osvetlením vpredu i vzadu. Pre maximálne pohodlie a dostatočnú oporu pri svižnej jazde je bicykel taktiež vybavený podobnými 20-palcovými kolesami so 4-palcovými plášťami ako aj hydraulickým odpružením prednej aj zadnej stavby bicykla.

O akceleráciu sa stará identický 750W elektromotor s maximálnym peak výkonom až 1000W a krútiacim momentom až 55 Nm. V tomto prípade je však zapriahnutý s dvojicou batérii, pričom každá ponúka kapacitu až 13 Ah. Každá z batérií pritom ponúka až 55 km dojazd v elektrickom režime, respektíve až 75 km dojazd v režime elektrickej dopomoci. Vo výsledku tak bicykel ponúkne až cez 100 km čisto elektrického dojazdu, čo je skutočne nadpriemerný parameter atakujúci bežné cestné elektrické skútre.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close