Elektrická kolobežka Lamtwheel GYL002- návykové zrýchlenie, maximálne pohodlie a bezpečnosť, no najmä luxusná cena

S kolobežkou Lamtwheel GYL002 sa nestratíš ani v svižnej mestskej doprave. Na semaforoch budeš takmer určite patriť medzi najrýchlejších.

lamtwheel gyl002 2
Zdroj: Youtube - zhao yang

Elektrická kolobežka Lamtwheel GYL002 ponúka na svoju cenovku netradične vysoký výkon a pohon oboch kolies. Výkonné pohonné ústrojenstvo však skrýva v kompaktnom tele, ktoré na prvý pohľad pôsobí ako bežná elektrická kolobežka. Výrobca nezabudol ani na mimoriadne pohodlie a bezpečnosť, čo sa v mestských podmienkach určite zíde. V neposlednom rade nesmieme zabudnúť na luxusnú cenovku iba 580,70 eur s bezplatným doručením, čo sa na tak výkonnú mašinu tak často nevidí.

Kolobežku Lamtwheel GYL002 už za 580,70 eur nájdeš TU!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Lamtwheel GYL002 – návykové zrýchlenie a maximálna bezpečnosť

Základom a najväčším lákadlom elektrickej kolobežky Lamtwheel GYL002 je jednoznačne pohon oboch kolies s výkonom až 2 x 600W. Dvojica elektromotorov dokáže aj s väčším telom kolobežky a vodičom s maximálnou hmotnosťou až 120 kg mimoriadne zatočiť, o čom ťa presvedčia aj pozitívne recenzie na túto kolobežku. Zrýchlenie je vyslovene návykové, pričom maximálna rýchlosť na úrovni 45 km/h bohato postačuje aj pri svižnej mestskej premávke. 

lamtwheel gyl002
Zdroj: Youtube – zhao yang

Výkonnejšie ústrojenstvo a masívnejšie telo si vyžaduje svoju daň po stránke dojazdu a to aj napriek využitiu naozaj veľkej batérie s kapacitou až 22 Ah. Svižná jazda jednoducho niečo stojí, no s dojazdom 45 km si zrejme vystačí väčšina používateľov. 

lamtwheel gyl002 3
Zdroj: Geekbuying

Mimoriadne silnou stránkou, ktorú sme načrtli už v úvode, je nadpriemerné pohodlie tohto modelu. Už pri pohľade to dokazuje masívne odpruženie vpredu i vzadu, pričom na pohodlí pridávajú aj 10-palcové kolesá s vysokým profilom pneumatiky, či veľké blatníky, ktoré sa budú hodiť najmä pri zlom počasí, či pri jazde v horšom teréne. 

Kolobežka nijako nezaostáva ani po stránke bezpečnosti, ktorá je najmä pri mestskom použití elektrickej kolobežky kľúčová. Výrobca v tomto prípade siahol po naozaj veľkých kotúčových brzdách, ktoré oceníš najmä pri svižnej jazde. Potešia aj zabudované LED svietidlá vpredu i vzadu, či zabudovaný elektrický klaksón priamo na riadidlách. 

Kolobežku Lamtwheel GYL002 už za 580,70 eur nájdeš TU!

Elektrickú kolobežku Lamtwheel GYL002 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com s kupónom „GKB736S“ už za 580,70 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Vďaka tomuto typu doručenia sa vyhneš zbytočným poplatkom ako clo a DPH, ako aj dlhej dodacej lehote. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre