Sponzorovaný obsah

Tieto elegantné kovové smart hodinky môžeš mať aktuálne len za pár „šupov“. Ponúkajú funkcie, ktoré nenájdeme ani u mnohých drahších hodiniek

Smart hodinky sú skvelou pomôckou a to nie len vďaka možnosti monitorovania vašej aktivity, ale aj vďaka možnosti synchronizácie so smartfónom. Väčšinou však ich vzhľad pripomína športový doplnok, nuž ale to nie je prípad týchto elegantných hodiniek, ktoré aktuálne stoja niečo málo nad 28,5€ pričom vďaka kupónu „GBAPR049“ je možné ich cenu zraziť pod 25€.

chytré hodinky NEWWEAR Q8 nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Smart hodinky NEWWEAR Q8 ponúkajú viacero pokročilých funkcií

Tieto chytré hodinky na prvý pohľad sa odlišujú od bežných chytrých hodiniek. Ich dominantou je elegantný dizajn a kovová konštrukcia, ktorá nejedno oko nadšenca technológií zaujme. Ponúkajú pritom aj viacero smart funkcií, ktoré nie sú v tejto cenovej kategórii samozrejmosťou.

Zdroj: produktová fotografia

Okrem obrej batérie, ktorá sľubuje výdrž až 150 dní v standby režime ponúkajú aj veľký farebný 0,96“ displej s rozlíšením 96 x 64 bodov. Samozrejme s dotykovou podporou. Okrem toho ponúkajú aj 512MB RAM, ktorá zaručuje plynulý chod systému. Nechýba samozrejme ani výbava viacerých senzorov a funkcií. Napríklad hodinky disponujú monitoringom srdcového tepu, pedometrom, monitoringom spánku, krokomerom či možnosťou odmerania krvného tlaku.

NEWWEAR Q8 Smart Watch smart hodinky funkcie
Zdroj: produktová fotografia

Nechýba dokonca ani IP67 certifikácia vďaka čomu sa nebudete báť vody. Hodinky tak isto ponúkajú aj viacero ďalších zaujímavých funkcionalít ako je napríklad možnosť ich používania na fotografovanie, prijímanie hovorov, informácií o spálených kalóriách či dokonca možnosť monitorovania krvného kyslíka.

Ak ťa hodinky zaujali tak ich nájdeš na odkaze nižšie. PS: nezabudni na kupón „GBAPR049“, s ktorým môžeš ušetriť niekoľko pár EUR. Ponuka je časovo limitovaná.

chytré hodinky NEWWEAR Q8 nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón

Zdroj: TS

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close