Držte si klobúky! Samsung by mal 19. novembra predstaviť ďalší skladateľný smartfón „W20 5G“

Spoločnosť Samsung by mala 19.11.2019 predstaviť nový skladateľný smartfón W20 5G. Bude sa jednať o vylepšenú verziu zariadenia Galaxy Fold?

Skladatelny smartfon Samsung W20
Zdroj: China Telecom via Fonearena.com

Presne týždeň dozadu spoločnosť Samsung ukázala na konferencii „neznámy“ skladateľný smartfón. Krátko na to čínsky mobilný operátor „China Telecom“ uverejnil poster, v  ktorom informoval verejnosť o tom, že Samsung predstaví ešte v priebehu novembra skladateľný smartfón W20 5G.

Dnes sa dostal do obehu ďalší poster, ktorý už spomína konkrétny dátum ako aj čas predstavenia smartfónu – 19.11.2019. V tento deň by mala spoločnosť Samsung predstaviť zariadenia W20 5G. Na tému upozorňuje portál Gizchina.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Samsung Galaxy W20 5G (1)
Via Gizchina.com

Pôvodne sa špekulovalo, že zariadenie by mohlo byť typu „Véčka“ (pozn. redakcie: Za „véčko“ sa  označujú zariadenia ako Motorola Rarz a ďalšie, ktoré sa dajú vertikálne zložiť) poster vyššie však jasne naznačuje, že zariadenia bude možné zložiť horizontálne. Kódové označenie zariadenia by malo byť „SM-W2020“.

Samsung Galaxy W20 5G_kodove oznacenie (1)
Via Gizchina.com

Spoločnosť týmto zariadením pravdepodobne chce osloviť záujemcov o  5G technológiu, totiž smartfón Galaxy Fold, ktorý sa dostal do oficiálneho predaja relatívne len nedávno, a to len vo vybraných regiónoch, nepodporuje 5G. Teoreticky je možné, že zariadenia W20 5G bude vylepšenou verziou smartfónu Galaxy Fold.

Len pre zaujímavosť, pár dní dozadu sa začali na internete objavovať prvé vizualizácie 2. generácie smartfónu Galaxy Fold, ktorý by mal byť údajne predstavený na prelome prvého a  druhého kvartálu budúceho roka.

Samsung Galaxy Fold 2 by mohol údajne prísť už v apríli 2020. Tešiť sa môžme na zásadné technické zmeny

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre