APLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Dostupný je nový port Google Kamery vo verzii GCam 8.3. Prináša viacero nových funkcií. Tu ho stiahnete!

Nová verzia aplikácie prináša viacero vylepšení.

Nie je žiadnym tajomstvom, že aplikácia Google Camera, resp. Google Kamera, dokáže v mnohých prípadoch vo výraznej miere v pozitívnom slova zmysle ovplyvniť výslednú kvalitu fotografií. Najnovšie, portál gizmochina.com upozorňuje na dostupnosť novej verzie aplikácie Google Kamera, ktorú nájdeme v nových telefónoch Pixel.

Google spolu s predstavením nových telefónov Pixel, priniesol i novú verziu aplikácie Google Kamera, ktorá ponúka radu nových funkcií.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nová verzia aplikácie prináša tieto funkcie

Prvou funkciou, ktorú aplikácia prináša, je takzvaný „Magic Eraser“. Ide o funkciu, ktorá odstraňuje z fotografií rušivé predmety, aby fotografia vyzerala čistejšie. Ďalšou funkciou, ktorú Google Kamera prináša, je „Face Unblur“. Pravdepodobne s pojmom „Blur“ ste sa už stretli. Ide o funkciu, ktorá rozmazáva zachytený obraz. Preto asi už tušíte, že Unblur, bude robiť presný opak pričom funkcia primárne slúži na elimináciu problémov so zaostretním tvárí pri fotografovaní.

Real Tone, je ďalšou novou funkciou. Google inovoval svoj obrazový súbor modelov fotoaparátov, aby zlepšil farbu pletí rôznych skupín ľudí. Funkcia predovšetkým zlepšuje vykresľovanie obrazu ľudí s tmavšími odtieňmi pleti. Poslednou novinkou je Režim pohybu. Ide o funkciu, pomocou ktorej zachytíte napríklad pruhy svetiel z idúcich automobilov pri nočnom fotografovaní diaľnice. Inými slovami, ide o funkciu, ktorá poskytuje pocit pohybu a ľahko nahradí rozmazané pozadie živším pohybovým rozmazaním.

Odkaz na inštalačný balíček aplikácie GCam 8.3, nájdete nižšie. Musíme však povedať, že ide o jeden z prvých portov aplikácie a preto vám nemusí riadne fungovať. My sme aplikáciu odskúšali na zariadení Poco F2 Pro, kde aplikácia funguje tak, ako má.

Postup inštalácie je veľmi jednoduchý. Predtým, ako sa však do neho pustíte, tak sa uistite, že vaše zariadenie podporuje Camera 2 API. Urobiť tak môžete prostredníctvom aplikácie nižšie.

Camera2 API Probe
Camera2 API Probe
Developer: AirBeat Inc.
Price: Free

Inštalácie samotného .apk súboru je veľmi jednoduchou. Z tohto odkazu môžete stiahnuť inštalačný balíček aplikácie. Následne, ako stiahnete súbor do svojho zariadenia, tak ho otvorte a nainštalujte. Samozrejme, predtým ako ho nainštalujete, tak je potrebné povoliť inštaláciu aplikácií z iných zdrojov, ako je Google Play. Nebojte sa, ak to nemáte povolené, tak vás na to systém vyzve sám. Potom by ste v zozname aplikácií mali nájsť aplikáciu „Fotoaparát“ s logom, ako môžete vidieť nižšie.

Pevne veríme, že aplikácia vám radne funguje. Rovnako budeme radi, ak bol pre vás článok prínosným, že nás podporíte, či už lajkom na sociálnej sieti Facebook, alebo zdieľaním článku.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close