Dostupnú 3D tlačiareň Creality Ender-5 aktuálne s cenovkou, ktorej sa ťažko odoláva

Creality Ender-5 je skvelý model vhodný nie len pre úplných amatérov, ale aj pre skúsenejších 3D tlačiarov.

creality ender 5 3
Zdroj: TomTop

3D tlač už dlhšiu dobu nie je zábavkou iba pre technicky zdatných ľudí, či nadšencov tejto technológie. Vďaka moderným a jednoducho ovládateľným 3D tlačiarňam sa do sveta tejto technológie môžu ponoriť aj úplní amatéri, ktorí si chcú 3D tlač konečne vyskúšať aj na vlastnej koži. S 3D tlačiarňou Creality Ender-5 to zvládne hravo aj začiatočník, no na svoje si príde aj skúsený 3D tlačiar. Skvelou správou je, že tento model aktuálne kúpite na e-shope TomTop.com za naozaj skvelých 243,95 eur s bezplatnou dopravou z nemeckého skladu bez ďalších zbytočných poplatkov.

3D tlačiareň Creality Ender-5 za skvelú cenu nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Prečo siahnuť práve po 3D tlačiarni Creality Ender-5

Tlačiareň Creality Ender-5 je dodávaná ako jednoduchá DIY stavebnica a jej postavenie zaberie aj úplnému amatérovi iba niekoľko minút. Do sveta 3D tlače sa tak môžete ponoriť naozaj takmer okamžite. 

creality ender 5 hlava
Zdroj: TomTop

Jednoduchá, presná a bezpečná 3D tlač za akýchkoľvek podmienok, či už vďaka celokovovému robustnému rámu, ale aj vďaka dvojitému motoru na osi Y. Samozrejmosťou je hneď viacero bezpečnostných prvkov, ktoré zabezpečujú používanie tlačiarne, ako aj odstraňujú prípadné problémy pri výpadku prúdu. 

creality ender 5 2
Zdroj: TomTop

Skvelou výhodou je aj naozaj rýchle nahriatie extrudéra na 100 stupňov Celzia iba za 5 minút, či snímateľná magnetická podložka pre jednoduché vyberanie výtlačkov. 

Skvelé tlačiace rozmery až 220 mm x 220 mm x 300 mm a hrúbka vrstvy od 0,1 mm do 0,4 mm pri stabilnej maximálnej rýchlosti až 80 mm/s. 

creality ender 5
Zdroj: TomTop

Možnosť tlačiť či už priamo z SD karty, alebo z vášho pripojeného počítača, či iného podporovaného zariadenia. Samozrejmosťou je podpora viacerých typov materiálu ako PLA, ABS, TPU či Wood. 

3D tlačiareň Creality Ender-5 za skvelú cenu nájdeš na TomTop.com

3D tlačiareň Creality Ender-5 aktuálne nájdete v skvelej ponuke na e-shope TomTop.com, ktorý ju ponúka už za 243,95 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov navyše.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre