SpravodajstvoXiaomi

Dočkáme sa zariadenia Pocophone F2? Áno, dokonca už poznáme predpokladaný termín jeho predstavenia!

Generálny riaditeľ spoločnosti POCO India rozvíril debatu ohľadne smartfónu Pocohone F2. Je vysoko pravdepodobné, že smartfón bude už čoskoro predstavený.

Pocophone F1 bol bezpochyby a jedným z najlepších smartfónov minulého roka. Ponúkol výkon, ktorý nielenže konkuroval tým najdrahším zariadeniam na trhu, ale na niekoľko mesiacov dokonca ovládol väčšinu výkonnostných rebríčkov. Prvé správy o 2. generácii tohto zariadenia sa objavili začiatkom roka. Neskôr sa špekulovalo, že Xiaomi značku  Pocophone  zruší. V druhej polovici júla oficiálne spoločnosť opustila ich hlava, CEO Jai Mani,  a tak špekulácie okolo konca značky Pocophone len rástli.

Pár dní dozadu spoločnosť Pocophone ohlásila, že najnovšiu verziu nadstavby MIUI 11 dostane aj Poco F1. Vo všeobecnosti sa však k tejto správe nevenovala zvýšená pozornosť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Najnovšie, Manmohan – vedúci predaja online partnerov spoločnosti Xiaomi India a generálny manažér POCO India na sociálnej sieti Twitter uverejnil status, v ktorom píše, že Xiaomi predalo viac ako 100-miliónov zariadení v Indii, Mi Band 4 je aktuálne vo výpredaji, a do predaja sa blíži smartfón Redmi 8A. Zároveň dodal otázku pre fanúšikov spoločnosti týkajúcu sa dostupnosti zariadenia Poco 2.

„Fanúšikovia: Kedy bude POCO F2 predstavený?“

Statusom vyššie tak dal jasne najavo, že spoločnosť Poco predstaví novú generáciu smartfónov. Otázne je však kedy. Druhým dychom však treba dodať, že ak by sa neblížil oficiálny dátum predstavenia, tak by Manmohan nerozviroval debatu okolo smartfónu.  Možno o čosi viac svetla do toho vnesie status generálneho riaditeľa Xiaomi India, ktorý zdieľal na sociálnej sieti Twitter status spolu s fotografiou zo stretnutia s manažérkou zodpovednou za plánovanie načasovania spustenia predajov jednotlivých produktov spoločnosti. Status si môžete pozrieť nižšie.

Ak sa pýtate prečo Vám ho dávame do pozornosti, tak jeden z komentujúcich používateľov si na tabuli všimol popis, v ktorom predstavenie smartfónu Pocophone F2 je naplánované na 4. kvartál tohto roka.

Predstavenie pocophone F2
Zdroj: Twitter (#MiFan Manu Kumar Jain ‏ Ověřený účet)
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close