Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Digitálny pulzový oxymeter na domáce meranie saturácie krvi kyslíkom nie je vôbec drahá záležitosť

Pulzová oxymetria sa vo svete medicíny využíva už roky, no teraz si túto metódu môžete otestovať aj v pohodlí domova

Pulzový oxymeter slúži na neinvazívne meranie saturácie hemoglobínu kyslíkom v arteriálnej časti krvného riečišťa (SpO2), srdcovej frekvencie (PRbpm) a pulzného modulačného indexu (PMI). Meria dôležité parametre pre posúdenie funkcie dýchania. Práve preto je tento prístroj vhodný na domáce používanie nie len pre ľudí s respiračnými ochoreniami, ale aj pre športovcov, či milovníkov vysokohorskej turistiky. V spolupráci s e-shopom TomTop.com vám dnes dávame do pozornosti unikátnu možnosť zakúpiť si takýto prístroj na domáce použitie už za skvelých 22,31 eur s bezplatnou dopravou. Pochopiteľne, cena takéhoto zariadenia na našom trhu je násobne vyššia, tak s objednávaním určite neotáľajte. 

Akciu na pulzový oxymeter MD1367 nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pulzový oxymeter MD1367

Pulzový oxymeter používa na meranie dva svetelné lúče rozdielnej vlnovej dĺžky, ktoré dopadajú na prst vložený dovnútra prístroja. Meranie všetkých spomenutých parametrov je tak presné a rýchle. 

pulzovy oxymeter 2
Zdroj: TomTop

Vhodný pre každodenné použitie – či už chcete zariadenie používať na domáce meranie, alebo si ho chcete vziať na tréning, či na lyžovačku do hôr. Vďaka napájaniu pomocou 2 x AAA batérií  a kompaktnosti zariadenia nebude s jeho prenosom žiaden problém. 

Jednoduché a rýchle meranie okysličenia krvi a meranie srdcovej frekvencie, ktoré zvládne aj úplný amatér. Do zariadenia stačí pripevniť iba jeden prst a následne stlačiť hlavné tlačidlo. Zariadenie sa pritom vypne automaticky po 8 sekundách nečinnosti, takže máte o starosť menej. 

pulzovy oxymeter 3
Zdroj: TomTop

Prehľadné a spoľahlivé výsledky – zabudovaný dvojfarebný OLED displej s automatickou rotáciou obrazu umožňuje prehľadné zobrazovanie výsledkov aj pri horších svetelných podmienkach. Samotné zobrazenie je pritom prehľadné a porozumie mu aj prvopoužívateľ. 

Pulzový oxymeter MD1367 nájdete v exkluzívnej ponuke na e-shope TomTop.com za naozaj bezkonkurenčných 22,31 eur s bezplatnou dopravou

Akciu na pulzový oxymeter MD1367 nájdeš na TomTop.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close