Spravodajstvo

Digitálna asistentka Cortana dokáže niekedy aj zabaviť. Viete čo spraví 40 počítačov zapnutých s Cortanou? | VIDEO

Digitálna asistentka Cortana, ktorá prišla s operačným systémom Windows 10, nie je v našich končinách zrovna najobľúbenejšia. Veľkú rolu hrá hlavne fakt, že väčšina používateľov na území Slovenskej republiky uprednostňuje Windows v slovenskom jazyku a nie v anglickom. Napriek tomu si zopár priaznivcov našla a používateľom veľmi rada pomôže v každej situácií, keď si človek nevie rady, alebo jednoducho potrebuje vedieť informácie čo najskôr a samému sa mu to hľadať nechce. Po tomto videu si možno Cortana nájde aj ďalších priaznivcov, keďže jej privítanie vie byť v niektorých situáciách naozaj komické.

Video si za týždeň obľúbili tisíce používateľov

V najnovšom videu kanála gamerqq na stránke Youtube.com, sa nachádza viac ako 40 úplne nových laptopov, ktoré sa zapínajú po prvýkrát. Pri kúpe úplne nového laptopu a následnom zapnutí, sú používatelia privítaní hláškou „Hi, there. I am Cortana“. Digitálna asistentka týmto spôsobom víta svojich budúcich „majiteľov“ a snaží sa im akosi priblížiť a objasniť im jej funkcie. Ako sami vo videu uvidíte, Cortana je od začiatku nastavená na naozaj vysokú hlasitosť a kombinácia 40 laptopov s Cortanou v malej kancelárii, spôsobila naozaj veľký hluk a randál. Veď usúďte sami.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Stretli ste sa niekedy s niečim podobným, alebo ste aj Vy vyviedli niečo takéto vo Vašej kancelárií? Dajte nám vedieť dole do komentárov, poprípade pošlite video.

Zdroj: Youtube.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close