Ďalšie reálne fotografie Samsungu Galaxy S9 a S9+ sú na svete

Zdroj: Evan Blass

O pripravovanom smartfóne Samsung Galaxy S9 a S9+ sme písali už niekoľkokrát. Za posledné mesiace sa o tomto smartfóne zistilo naozaj veľa a s blížiacim sa predstavením sme sa dočkali aj prvých reálnych fotografií a jeho celkových technických špecifikácií. Pozrime sa teda spoločne na to, ako smartfóny Samsung Galaxy S9 a S9+ vyzerajú v skutočnosti.

Zdroj: mspoweruser.com

Na najnovších obrázkoch nájdeme až 3 farebné prevedenia nového Samsungu Galaxy S9. Takmer každý si ihneď na prvý pohľad všimne naozaj luxusný Infinity displej od Samsungu, ktorého spodný rám je ešte o čosi zmenšený, oproti predošlej generácií. Na zadnej strane si tak isto všimnete aj presunutú čítačku odtlačkov prstov, ktorá sa konečne presunula na o čosi ergonomickejšie miesto. Na poslednom obrázku sa nachádza smartfón Galaxy S9+ v modrom a čiernom prevedení a smartfón Galaxy S9 v jemnom rúžovom/fialovom prevedení.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Odhliadnúc od smartfónu Note 8, nové vlajkové lode spoločnosti Samsung budú predstavené už o niekoľko hodín na konferencii MWC 2018 v Barcelone. Takmer všetky informácie o tomto smartfóne vieme už teraz. Pokiaľ sa chcete o dvojici nových smartfónov dozvedieť viac, kliknite sem.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (Evan Blass)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre