SpravodajstvoXiaomi

Ďalšie fotografie vytvorené smartfónom Xiaomi Mi 9 sú na svete! Máme sa na čo tešiť

Predstavenie novej vlajkovej lode od Xiaomi je naozaj za rohom a väčšina fanúšikov čínskej značky sa už nevie dočkať na nový prírastok do rodiny Mi smartfónov. S krátiacim sa časom sa ale na internete objavujú stále nové a nové informácie a fotografie, ktoré nám kvalitu novej vlajkovej lode približujú. Najnovším prírastkom sú ďalšie fotografie vytvorené týmto telefónom, s ktorými sa zveril spoluzakladateľ Xiaomi, Lei Jun.

Špičkový fotoaparát

Pri spomínaných fotografiách, ktoré zverejnil Lei Jun na svojom profile na sociálnej sieti Weibo, sa ale nachádzajú aj celkom podstatné informácie a špecifikácie ohľadom trojitého zadného fotoaparátu, ktorý je doslova špičkový. Ako sa predpokladalo, hlavný 48MP snímač je nakoniec z výrobne Sony, vďaka čomu ponúka clonu f/1,75. Pomáhať mu bude širokouhlý objektív s rozlíšením 16MP a f/2,2. Trojicu uzatvára 12MP teleobjektív s 2-násobným optickým priblížením.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi mi 9 fotografia 1
Zdroj: Weibo – Lei Jun

Od viacerých predstaviteľov čínskeho giganta sme už viackrát počuli, že fotografie zachytené týmto smartfónom, sú jednoducho úchvatné. Len pred niekoľkými dňami sme sa mohli presvedčiť, že je tomu naozaj tak, no išlo len o jednu fotografiu. Tentokrát máme k dispozícii viacero exemplárov a musíme povedať, že toto je naozaj iná liga. Čo na to vravíte Vy?

xiaomi mi 9 fotografia 2
Zdroj: Weibo – Lei Jun
xiaomi mi 9 fotografia 3
Zdroj: Weibo – Lei Jun

Štvoricu všetkých fotoaparátov na smartfóne uzatvára 20MP selfie fotoaparát, na ktorého prvé fotografie si zrejme ešte zopár dní počkáme.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close