Ďalší smartfón z kuchyne Xiaomi prešiel certifikáciou. Na ceste by mohol byť nový model Xiaomi Mi 9T

Xiaomi Mi 9
Zdroj: produktová fotografia

Ako je u Xiaomi zvykom, tak v rámci jednej produktovej rady prináša viacero zariadení. Mohli sme to vidieť pri viacerých modelových radoch, napr. pri Mi 8 smartfónoch, ale aj pri nedávno predstavenej Mi 9-deviatke. Najnovšie to vyzerá tak, že spoločnosť rozšíri modelovú verziu Mi 9 o ďalšie zariadenia, ktoré na konci dňa ponesie prívlastok T/PRO.

Xiaomi Mi 9T

Portál dealntech prišiel s reportom, v ktorom poukazuje na certifikáciu nového zariadenia z portfólia Xiaomi, ktorá prebehla vo viacerých krajinách. Napríklad v Thajsku, Taiwane, Singapure, V Rusku a podobne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Modelové označenie smartfónu, ktoré bolo zalistované v EEC (Eurasian Economic Commission)  je „M1903F10G“ (pozn. redakcie: s obdobným označením „M1902F1G“ sme sa mohli stretnúť pri predstavení Mi 9). V rámci certifikácie zariadenie bolo ďalej označené ako model Mi 9T, ale mnohí mu dávajú prívlastok aj PRO.  Z toho vyplýva, že nová verzia Mi 9 zariadenia nebude určená len pre Čínu, ale pre globálny trh.

Xiaomi Mi 9T preslo prvou certifikaciou
Zdroj: dealntech.com

Zariadenie by podľa aktuálnych správ malo priniesť rovnaký procesor ako v prípade Mi 9 – Snapdragon 855, ďalej 48MP hlavnú kameru, väčšiu batériu spolu so 12GB RAM a 256GB úložným priestorom.  Na konkrétnejšie špecifikácie si však budeme musieť ešte počkať. Tie by mohli byť známe po TENAA certifikácií.

Xiaomi Mi 9

Xiaomi Mi 9 Transparent

Xiaomi Mi 9 SE

Zdroj: dealntech

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre