SpravodajstvoXiaomi

Ďalší model získava aktualizáciu s MIUI 12.5 Enhanced v Európe: Xiaomi ostáva aktualizovať už len tieto modely

Aktualizáciu na MIUI 12.5 Enhanced môžu registrovať i prví majitelia vlajkového modelu Mi 10. Pozrite sa na zoznam modelov, ktoré naň čakajú.

Nadstavba MIUI 12.5 Enhanced bola nečakane predstavená po boku modelu Xiaomi MIX 4 len pred niekoľkými týždňami. V súčasnosti tak ide o najvyspelejšiu verziu nadstavby systému Android od Xiaomi. Zároveň však aktualizácia modelov prebieha doslova raketovým tempom vzhľadom k tomu, že sa Xiaomi rozhodlo podporovať len prémiové smartfóny a priniesť tak vrcholnú nadstavbu s prémiovými funkciami najmä do svojich vlajkových lodí. Ako nás však informuje portál Xiaomiadictos.com, nadstavba s prívlastkom Enhanced po novom prichádza do ďalšieho skvelého smartfónu a to znamená len jediné. Na zozname modelov, ktoré majú byť ešte aktualizované, ostáva len osem smartfónov.

Už aj Mi 10 získava aktualizáciu

Nadstavba MIUI 12.5 Enhanced sa pomaly ale isto dostáva i ku nám do Európy a do dnešného dňa si ju užívať mohli majitelia celkovo troch smartfónov. Medzi nimi nájdeme Poco F3, ktorý si Enhanced verziu nadstavby mohol vyskúšať ako prvý. V závese za ním si však aktualizáciu vyslúžili i modely Mi 10T a Mi 10T Pro, ktoré po novom dopĺňa i vlajkový Mi 10 z minulého roku.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Aktualizácia s názvom V12.5.5.0.RJBEUXM má veľkosť 3.1GB a v súčasnosti je dostupná vo verzii Stable beta prostredníctvom programu Mi Pilot. Ako môžeme vidieť z kódu nadstavby, ide o európsku, teda EU verziu nadstavby a v súčasnosti zatiaľ nie je dostupná pre všetkých. Ak všetko prebehne bez problémov, už v najbližších dňoch môže aktualizáciu získať i široká verejnosť.

Ktoré modely ostáva aktualizovať?

Na zozname modelov, ktoré zatiaľ ostáva aktualizovať, nájdeme spomínaných osem modelov. Všetky spadajú do prémiovej triedy smartfónov, avšak už 8.10. by sa mal zoznam rozšíriť. Xiaomi totiž potvrdilo distribúciu nadstavby MIUI 12.5 Enhanced i v strednej triede smartfónov. Modely, ktoré získajú nadstavbu od tohto dátumu nájdete na tomto zozname. V súčasnosti však čakajú na nadstavbu len prémiové modely, na ktoré sa môžeme pozrieť nižšie.

  • Mi 11, Mi 11 Ultra, Mi 11i
  • Mi 11X Pro, Mi 11X
  • Mi 10 Pro
  • Poco F2 Pro
  • Poco F3 GT
Získa nadstavbu MIUI 12.5 Enhanced i váš smartfón? Alebo si budete musieť vystačiť s „klasickou“ MIUI 12.5? Podeľte sa s nami v komentároch!
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close