Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Dahua IMOU Cube 4MP – dostupná IP kamera s QHD rozlíšením za skvelú cenu

Dokonalé a pritom cenovo dostupné zabezpečenie vašej domácnosti, či iných priestorov? S touto IP kamerou to je naozaj hračka

Na zabezpečenie domácnosti, kancelárie, či iných obytných aj neobytných priestorov už roky nie je potrebné investovať obrovské peniaze do kamerových a zabezpečovacích systémov, z ktorých sa aj to po pár rokoch stáva nevyužitá elektronika zaberajúca miesto vo vašej domácnosti. Modernejším riešením pre domácnosti sú IP kamery s inteligentnými funkciami, ktoré už v dnešnej dobe nevyžadujú také počiatočné investície, ako v minulosti. Skvelým príkladom spojenia skutočne výborných špecifikácií a zároveň dostupnej ceny je aj IP kamera Dahua IMOU Cube 4MP s QHD rozlíšením a kopou skvelých funkcií, ktorú môžete aktuálne kúpiť už za 43,67 eur s bezplatným doručením z EÚ skladu z e-shopu Geekbuying.com. 

IP kameru Dahua IMOU Cube 4MP za 43,67 eur nájdeš TU

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dahua IMOU Cube 4MP – dokonalá domáca IP kamera

Srdcom celej IP kamery Dahua IMOU Cube 4MP je 0,3-palcový CMOS CMOS senzor s rozlíšením 4MP, ktorý zabezpečuje nahrávanie záznamu v rozlíšení až QHD – 2560 x 1440 pixelov. Kamera pritom ponúka nahrávanie až pri 30 fps, čo je ideálna hodnota pre plynulý obraz z bezpečnostnej kamery. Výhodou je aj kompresia videa vo formáte H.265, ktorý zanecháva kvalitu obrazu, pričom zaberá menej miesta v úložisku. Samozrejmosťou je aj nočné videnie na vzdialenosť až 10 metrov v úplnej tme, no pri čiastočne osvetlených scénach môžete počítať aj s dlhšou viditeľnosťou. 

ip kamera dahua imou cube 4mp 4
Zdroj: Geekbuying

Keďže ide o moderné zabezpečovacie riešenie, k dispozícii je hneď niekoľko zaujímavých funkcionalít, ktoré určite stoja za zmienku. Samozrejmosťou je funkcia PIR, čiže automatická detekcia pohybujúcich sa ľudí či iných objektov. Po detekcii pritom dochádza ku automatickému zaslaniu notifikácie priamo do vášho smartfónu. 

IP kamera Dahua IMOU Cube 4MP je zároveň rozšíriteľná aj o ďalšie moduly, vďaka ktorým umožňuje ešte lepšie zabezpečiť vašu domácnosť. Po pripojení dodatočných senzorov (nie sú v balení) tak dokáže kamera reagovať aj na zvuky, poprípade je ku nej možné pripojiť iné externé detektory, pípače, senzory atď. 

ip kamera dahua imou cube 4mp 2
Zdroj: Geekbuying

Vďaka zabudovanému two-way audio systému (reproduktor a mikrofón) môžete kameru využívať aj na komunikáciu s osobami pri kamere. Cez smartfón tak môžete pozorovať vaše dieťa, komunikovať s rodinou, či pokarhať psa ak niečo v domácnosti vystrája. 

ip kamera dahua imou cube 4mp 3
Zdroj: Geekbuying

Možnosť pripojenia kamery do miestnej Wi-Fi siete otvára samotnej kamere nové obzory. Nejde len o komunikáciu priamo s vašim smartfónom, ale aj o moderné možnosti ukladania video záznamov. Kamera však aj napriek možnosti ukladania videa na cloudové úložisko disponuje slotom na Micro-SD kartu s maximálnou kapacitou až 256 GB. 

IP kameru Dahua IMOU Cube 4MP za 43,67 eur nájdeš TU

IP kameru Dahua IMOU Cube 4MP aktuálne nájdete v skvelej ponuke na e-shope Geekbuying.com, ktorý ju ponúka už za 43,67 eur s bezplatným doručením z EÚ skladu bez ďalších poplatkov. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close