Cybetruck láme rekordy! Pozrite sa koľko predobjednávok hlási Tesla

Futuristický elektrický pickup Tesla Cybertruck trhá rebríčky. Za prvé dni od predstavenia Tesla hlási už viac ako 146 tisíc predobjednávok.

Cybertruck
Zdroj: tesla.com/cybertruck

Tesla len pred pár dňami predstavila úplne nový futuristický pickup s názvom Cybertruck, ktorý má spraviť elektrickú revolúciu v rámci segmentu obrovských, najmä amerických pickupov. Na vzhľad automobilu sa po jeho predstavení okamžite spustila vlna kritiky, no čísla z útrob Tesly hovoria za všetko – nový Cybertruck ide naozaj na dračku a už teraz si ho predobjednalo viac ako 145 tisíc ľudí. 

O futuristický automobil je obrovský záujem

Tradíciou automobilky Tesla je zloženie pomerne malej zálohy pri rezervácii vozidla, ktorá bola v tomto prípade spustená ihneď po jeho predstavení. Vratnú zálohu vo výške 100 amerických dolárov do včerajšieho dňa zložilo viac ako 146 tisíc záujemcov o nový Cybertruck, pričom až 42% záujemcov si objednalo model dual motor, 41% model s tromi elektromotormi a zvyšných 17% zvolilo alternatívu iba s jedným elektromotorom, informuje na sociálnej sieti generálny riaditeľ spoločnosti Tesla, Elon Musk.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pomerne slušný výsledok dosiahla spoločnosť Tesla bez akejkoľvek platenej reklamy, na čo neskôr poukázal samotný Elon Musk. V komentároch na sociálnej sieti Twitter neskôr podotkol jeden z používateľov, že memes (vtipné koláže) sú najlepšou bezplatnou reklamou, čo mu môžme jedine potvrdiť. Za pravdu mu neskôr dal aj Elon.

Všetky informácie o elektromobile Tesla Cybertruck sa dočítaš v našom nedávnom článku.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre