Číňania sa zbláznili! Ponúkajú Bluetooth slúchadla za 4,99€ | TIP REDAKCIE

i7s TWS True Wireless BT_3
Zdroj: produktová fotografia

Pomaly, ale isto sa z trhu vytrácajú zariadenia s klasickým 3,5 jack. Tento trend odštartovala spoločnosť Apple a neskôr ju nasledovali aj ďalší technologickí giganti, vrátane spoločností ako Samsung, Xiaomi a ďalší, ktorí z viacerých nedávno predstavených zariadení odstránili klasický jack.  Nuž, a práve preto vám dávame do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na Bluetooth slúchadla, ktoré prostredníctvom exkluzívneho zľavového kupónu „PS4901“ môžete kúpiť za 4,99€.

Bluetooth slúchadla nájdeš tu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Slúchadla i7s sú navrhnuté pre počúvanie hudby a prijímanie hovorov počas športu. Ponúkajú totiž pokročilú technológie True Wireless (TWS) BT, vstavaný mikrofón a reproduktor s funkciou hands-free.

i7s TWS True Wireless BT
Zdroj: produktová fotografia

Slúchadla sa chvália Bluetooth technológiou vo verzii 4.2, ktorej dosah je až do 10 metrov. Zároveň ponúkajú rozsah frekvencie 20Hz až 20kHz a impedanciu 32 Ω.

i7s TWS True Wireless BT_2
Zdroj: produktová fotografia

Čerešničkou na torte je však nadpriemerná výdrž batérie, ktorá sľubuje 3 až 4 hodiny výdrže. Ak by sa vám však málilo tak slúchadlá sú dodávané spolu aj s boxom, ktorý nie len že ochráni slúchadla pred nechceným poškodením, ale ich aj dobijú.

i7s TWS True Wireless BT_3
Zdroj: produktová fotografia

Ak vás tieto slúchadla zaujali tak ich nájdete na odkaze nižšie. PS: nezabudnite na kupón „PS4901“, ktorý zrazí ich cenu na 4,99€.

bluetooth sluchadla kupon
Zdroj: vlastný

Bluetooth slúchadla nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre