Číňania opäť dokazujú, že inteligentné hodinky nemusia byť drahá záležitosť. Tieto hodinky si môže dovoliť naozaj každý

Inteligentné hodinky V11 s kopou skvelých funkcií momentálne kúpiš už za neuveriteľných 20 eur s bezplatnou dopravou

smartwatch v11 uvodny
Zdroj: Cafago

Ak pokukávaš po lacných inteligentných hodinkách, no z veľkého počtu modelov na trhu si nevieš vybrať, máme pre teba skvelý tip na kúpu, ktorý určite stojí za vyskúšanie. Inteligentné hodinky V11 sú jednoducho ako stvorené pre menej náročných zákazníkov, ktorí si nepotrpia na značku, no pritom si chcú každodenne vychutnávať benefity, ktoré inteligentné hodinky so sebou prinášajú. 

Inteligentné hodinky V11 za skvelých 20,39 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Neprehliadnuteľný masívny displej

Dominantou hodiniek je jednoznačne veľký 1,3-palcový displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Vďaka technológii IPS je displej ľahko čitateľný aj za zlých svetelných podmienok. 

V11 Smart Watch
Zdroj: Cafago

Monitorovanie tepu po celý deň,

Hodinky aj napriek svojej nízkej cene disponujú zabudovaným optickým senzorom tepu, ktorý stráži vaše srdce po celý deň. Vo svojom smartfóne tak môžete pozorovať analýzy z celého dňa, vďaka čomu si viete dokonale naplánovať čas, kedy je najlepšie vykonávať športovú aktivitu. 

smart hodinky v11 2_opt
Zdroj: Cafago

Dokonalá analýza spánku

Spoločne s neustálym sledovaním vašej srdcovej aktivity máte k dispozícii aj monitoring kvality spánku, ktorý taktiež vytvára v aplikácii pre smartfón výborné analýzy. Hodinky taktiež disponujú ďalšími inteligentnými funkciami, vďaka ktorým máte neustále prehľad o prejdenej vzdialenosti, počte krokov, počte spálených kalórií, či vzdialené spúšťanie fotoaparátu na smartfóne. Samozrejmosťou je posielanie push notifikácií priamo na obrazovku hodiniek, vďaka hlbšiemu prepojeniu hodiniek so smartfónom prostredníctvom bezdrôtového pripojenia Bluetooth 4.0. 

smart hodinky v11 3_opt
Zdroj: Cafago

Vhodné pre akýkoľvek šport

Na záver treba určite spomenúť aj možnosť ľahkej a rýchlej výmeny náramku, čo sa môže hodiť pri vybraných športoch, napríklad ako plávanie. Plavcov určite poteší aj certifikácia IP67, ktorá postačuje na klasické plávanie v bazéne, či jazere. 

smartwatch v11 farby
Zdroj: Cafago

Inteligentné hodinky V11 sú momentálne v akciovej ponuke na e-shope Cafago.com, ktorý ich ponúka už za skvelých 20,39 eur s bezplatnou dopravou. Akcia sa vzťahuje na všetky 3 farebné modely. 

Inteligentné hodinky V11 za skvelých 20,39 eur nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre