Sponzorovaný obsah

Čína opäť valcuje konkurenciu! Využi takmer 40% zľavu na dron Visuo, ktorý vydrží vo vzduchu až 20 minút. PS: ku dronu sú až 2 náhradné batérie

Stále nemáš doma drona? Pokiaľ nie si skúsený letec a chceš si vyskúšať, či ťa bude táto zábavka tešiť, tak zbytočne nevyhadzuj stovky EUR do vzduchu. Využi exkluzívnu zľavu na dron VISUO XS809S, ktorý ti so svojimi inteligentnými funkciami pri lietaní hravo pomôže. Jeho cena je momentálne stanovená na neuveriteľných 51,69€ za podmienky využitia kupónu “PS5155”, ktorý aplikuješ v košíku.

Tento štýlový dron nájdeš na e-shope Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Malý, hravý a hlavne lacný

Napriek jeho nízkej cene, dron ponúka zaujímavú výbavu. 2MP kamera so širokým pozorovacím uhlom, 6-osový gyroskop, ktorý poteší pri nie ideálnych poveternostných podmienkach, alebo parádna batéria, vďaka ktorej dron vydrží vo vzduchu okolo 20 minút. Vybavený je aj pokročilou WiFi transmisiou, vďaka čomu môžeš s týmto malým žihadlom lietať až do vzdialenosti 50m. 

Zdroj: Youtube – The D Show

Udržiavanie letovej výšky, vrátenie sa pomocou jedného tlačidla alebo možnosť ovládať dron pomocou smartfónu využije takmer každý letec, ktorý chce s dronom spraviť zaujímavé momentky. V neposlednom rade musíme spomenúť prepracovanú aplikáciu pre smartfóny, vďaka ktorej môžeš pozorovať živý prenos z kamery a drona aj zároveň ovládať jednoduchými gestami. 

Cena dronu je za bežných podmienok stanovená na 105,39€, no vďaka špeciálnemu kupónu „PS5155“ zrazíte jeho cenu na neuveriteľných 51,69€. PS: v cene drona sa nachádzajú až 3 batérie, takže o nedostatok šťavy na cestách sa určite báť nemusíte. 

 

Zdroj: vlastný

Tento štýlový dron nájdeš na e-shope Cafago.com

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close