Tento prekrásny Ultrabook Chuwi Air kúpite aktuálne za menej ako 289€ spolu aj s poštovným a bez ďalších poplatkov

Zdroj: YT

Jeden z najnovších kúskov z kuchyne spoločnosti Chuwi, ktoré sa dostali na trh je ultrabook Lapbook Air, na ktorý aktuálne v obchode GearBest prebieha atraktívna akcia v podobe možnosti doručenia bez poplatkov ako je CLO v kombinácii s viac ako 20% zľavou. Nuž, poďme sa pozrieť čo tento ultrabook ponúka.

Ultrabook Chuwi Air v tejto cenovej kategórii ponúka viac ako konkurencia

Ultrabook Chuwi LapBook AIR ponúka 14,1“ IPS displej s rozlíšením FULL HD, teda 1920 x 1080 bodov. Ďalej, tento displej sa môže pochváliť tenkými rámikmi okolo displeja, ktoré ho zaraďujú do kategórie „bez rámikových“ notebookov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: YT

Chuwi Lapbook Air nájdeš v ponuke obchodu tu

Z hľadiska dizajnu a konštrukcie zariadenia Chuwi sa rozhodol pre prémiové prvky. Celý notebook je obalený v kovom tele, klávesnica je navrhnutá s rozostupom klávesov ako je tomu pri väčších notebookoch a klávesy sú dokonca podsvietené čo v tejto cenovej kategórii nie je určite štandardom. Ďalej, je priam neuveriteľné čo sa podarilo vtlačiť do tohto zariadenia, ktorého hrúbka je len 0,6cm. Okrem veľkokapacitnej batérie, ktorá sa môže pochváliť pracovnou dobou od 6 do 8 hodín tak po bokoch zariadenia nájdeme 1x 3.5 vstup pre slúchadla, 2x USB 3.0 vstup, HDMI, DC nabíjací port a slot pre pamäťovú kartu. Okrem toho touchpad tohto ultrabooku ponúka aj podporu viacerých dotykových gest. Mimochodom, zariadenie je dodávané s najnovším Windowsom 10.

Zdroj: YT

Srdce tohto ultrabooku tvorí procesor Intel Celeron N3450 (Apollo lake), ktorý ponúka 4-jadrá pracujúce na základnej frekvencii 1.1GHZ s možnosťou pretaktovania v prípade potreby až do 2.2GHz. Procesoru k lepšiemu výkonu dopomáha grafická kata Intel HD Graphics 500 GPU spolu s 8GB DDR3 pamäte RAM a 128GB diskom, ktorý je možné rozšíriť o SSD disk typu M.2. Tieto parametre bohato postačujú nie len na základnú prácu s notebookom, ale ja stredne náročné hry vrátane 4K videí.

Ak vás tento notebook zaujal tak vám odporúčame využiť akciovú ponuku, ktorá aktuálne prebieha v obchode GearBest v kombinácii s poštovným EU Express, vďaka ktorému sa vyhnete dodatočným poplatkom. Celkovo vás tento ultrabook bude stáť menej ako 289€. PS: akcia je časovo limitovaná.

Zdroj: vlastný

Chuwi Lapbook Air nájdeš v ponuke obchodu tu

Zdroj: vlastný, GB

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre