Chcete späť MIUI aplikácie pre telefonovanie a správy? Xiaomi ich možno vráti. Čo treba preto urobiť?

Aplikácie pre telefonovanie a správy môžu byť v Xiaomi smartfónoch už čoskoro iné. Zahlasujte aj vy pre svoju preferovanú alternatívu.

Xiaomi vs google
Zdroj: Xiaomi, Google, Pixabay.com (Geralt)

MIUI alebo Google aplikácie pre telefonovanie a správy? To je otázka, s ktorou bojujú hlavne skúsenejší majitelia Xiaomi smartfónov, ktorí staršie MIUI aplikácie zažili. „Mladší“ používatelia Xiaomi smartfónov staršie aplikácie nepoznajú, pritom ponúkali mnoho zaujímavých funkcií pre bežného používateľa smartfónu. Hlavnou zo žiadaných funkcií je nahrávanie hovorov, ktoré v Google aplikáciách chýba i keď ju spoločnosť už dlho sľubuje. Priali by ste si návrat pôvodných aplikácií? Alebo patríte medzi fanúšikov súčasných alternatív? V každom prípade nezabudnite zahlasovať aj vy!

Prečo by ste mali zahlasovať?

Pamätáte si ešte na list s požiadavkami adresovaný spoločnosti Xiaomi? Odpoveďou developerského tímu MIUI bolo, že ich veľmi mrzí, ako sa cítime a rozhodne chcú vzniknuté problémy napraviť. Už o pár dní nasledovalo niekoľko dotazníkov ohľadom vylepšení, ktoré by mohli prísť do novej nadstavby MIUI a týkali sa i aplikácií pre telefonovanie a správy.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi sa nás teraz však pýta znovu, ktoré aplikácie perferujete? Zodpovedaním troch jednoduchých otázok môžete prispieť k nadstavbe MIUI podľa vašich predstáv. Stačí ak vyplníte krajinu, v ktorej žijete a v dvoch nasledujúcich otázkach vyberiete aplikácie podľa vášho výberu. Ak sa stále neviete rozhodnúť, ktoré aplikácie sú práve pre vás, možno vám pomôže naše porovnanie oboch alternatív.

Prispejte k MIUI podľa vlastných predstáv

Nie je tajomstvom, že Xiaomi pracuje na úplne novej nadstavbe MIUI, ktorá bude spĺňať všetky požiadavky svojich fanúšikov. Ak tak chcete vyjadriť svoj názor a prispieť k novej nadstavbe svojím hlasom aj vy, navštívte tento odkaz a vyplňte jednoduchý dotazník.

Vzhľadom k blížiacemu sa predstaveniu nadstavby MIUI 13 rátame s tým, že Xiaomi vezme naše želania do úvahy a pripraví nadstavbu presne podľa našich predstáv. Predsa i taká drobnosť, akou je aplikácia pre telefonovanie a správy, dokáže priniesť oveľa príjemnejší zážitok z používania smartfónu.

Pôjdete zahlasovať za svoju obľúbenú aplikáciu i vy? A pamätáte si ešte staršie aplikácie od MIUI? Pochváľte sa nám v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre