Filmy a seriálySpravodajstvo

Chcete sa báť? Tieto hororové filmy, ktoré pribudnú na Netflixe, si poznačte!

O poriadne desivý zážitok nebude v týchto prípadoch núdza, objavujú sa tu totiž veľké mená.

Ponuka filmov a seriálov na Netflixe je naozaj bohatá a na svoje si prídu fanúšikovia rôznych žánrov. Tento rok ale poteší hlavne priaznivcov hororu. Aké novinky môžeme očakávať? Na tému upozorňuje portál whats-on-netflix.com.

Filmy

Mr. Harrigan’s Phone

Aké horory dorazia na Netflix tento rok?
Zdroj: Wikimedia

Film čerpajúci z novších príbehov Stephena Kinga. Dej zachytáva príbeh mladého chlapca, ktorý sa skamaráti s pánom Harriganom a robí preňho rôzne drobné služby. Pán Harrigan ale umiera a chlapec tesne pred pohrebom vloží do jeho vrecka smartfón. Čo sa bude diať potom?

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Na filme pracuje scenárista Ryan Murphy, ktorý má vo svete hororu dlhú a úspešnú históriu. Produkcia ďalšej „Kingovky“ začala v polovici minulého roka a očakáva sa, že film dorazí na obrazovky Netflixu už tento Haloween.

The Pale Blue Eye

Aké horory dorazia na Netflix tento rok?
Zdroj: Wikimedia

Séria ohavných vrážd, skúsený detektív a začínajúci kadet, z ktorého sa neskôr vykľuje jeden z najznámejších spisovateľov sveta. Film zasadený do 30. rokov 19. storočia prinesie nielen záhadu, ktorú treba vyriešiť, ale aj poriadne desivú atmosféru. O tú sa postarajú veľké mená, ako napríklad Christian Bale, Harry Melling, či Gillian Anderson.

Presný dátum premiéry zatiaľ nie je známy, ale očakáva sa koniec tohto roku, alebo začiatok toho budúceho.

The Unsound

Aké horory dorazia na Netflix tento rok?
Zdroj: Amazon

Horor, založený na komikse od Cullena Bunna. V režisérskom kresle sedí David Samberg, ktorý pracoval na filmoch Nezhasínaj! Alebo Annabelle: Stvorenie zla. Film nás prevedie pekelnou cestou mladej Ashli, ktorá nastupuje do psychiatrickej liečebne. Krvavá vzbura ju dostane až do útrob nemocnice, kde odhaľuje nočnú moru – svet obývaný bláznami a príšerami.

Netflix zatiaľ neoznámil, kedy môžeme túto novinku na ich platforme vidieť, no očakáva sa, že dorazí už tento rok.

Seriály

1899

Jedna z najočakávanejších seriálových noviniek. 1899 je príbehom imigrantov cestujúcich zo starého kontinentu na nový. Počas ich cesty nájdu na palube lode unesenej morom pekelnú hádanku. O seriáli toho zatiaľ veľa nevieme, no na obrazovky Netflixu by sa mal dostať ešte tento rok.

Guillermo del Toro’s Cabinet of Curiosities

Aké horory dorazia na Netflix tento rok?
Zdroj: YouTube(HarperBooks)

Opäť tu máme Guillerma del Tora, ktorý sa vo svete hororu jednoducho vie hýbať. Už len názov pripravovaného seriálu, „Kabinet kuriozít“, nás ubezpečuje o tom, že sa bude na čo pozerať. Sám režisér povedal, že seriál bude „8 epizód čistého strachu“. Na túto sériu si ale počkáme o trochu dlhšie, pretože natáčanie sa má len tento mesiac ukončiť. Predpokladá sa, že by mohol seriál doraziť na obrazovky Netflixu niekedy koncom roka, alebo začiatkom toho nasledujúceho.

The Midnight Club

Seriál, ktorý je adaptáciou rovnomennej knižky. V ňom sa zameriame na skupinku smrteľne chorých pacientov, ktorí sa každý večer stretávajú a rozprávajú si strašidelné príbehy. Na obrazovky Netflixu by sa mal dostať tento rok, no dátum nie je presne špecifikovaný.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close