CEO spoločnosť Honor ukázal novú generáciu fitnes náramku Honor Band 5

CEO Honoru na sociálnej sieti Weibo zdieľal status, v ktorom ukázal podobizeň Honor Band 5 fitnes náramku. Zároveň hovoril aj o vybraných funkcionalitách

Honor Band 5
Zdroj: Zhao Ming

CEO spoločnosti Honor, Zhao Ming, zdieľal na sociálnej sieti Weibo podobizeň novej generácie fitnes náramku Honor Band 5.

Honor Band 5 sa bude niesť v duchu svojho predchodcu

Dizajn fitnes náramku ako môžete vidieť nižšie je veľmi jednoduchým a  nesie sa v duchu predošlej generácie, vrátane stredového kruhového tlačidla.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Honor Band 5
Via Gizmochina.com

Okrem samotného dizajnu Zhao informoval verejnosť aj o  vybraných funkcionalitách. Konkrétne hovoril o tom, že fitnes náramok ponúkne funkcie ako meranie kyslíku v krvi, náramok bude schopný odhaliť únavu či dokonca závraty hypoxie (pozn. redakcie: hypoxia je stav, kedy je sa v   krvi  nachádza nedostatočné množstvo kyslíku pre telesný metabolizmus), ako aj všetky klasické funkcie od monitoringu tepovej frekvencie, športových aktivít až po monitoring spánku.

Honor Band 4 verzia fitnes náramku bola oficiálne predstavená spolu so zariadením Honor 8X v  minulom roku. Preto sa očakáva, že nová generácia bude predstavená spolu so zariadením Honor 9X, ktoré by malo byť predstavené už čoskoro.

Na tému upozorňuje portál  Gizmochina.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre