Cena Xiaomi Mi Band 3 padla na jednu z najlepších cien za posledné týždne! Nepremeškaj túto časovo limitovanú ponuku

Xiaomi Mi Band 3 vodeodlnost_uvodny obrazok
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi Mi Band 3 je fitnes náramok, na ktorý mnohí z nás dlho čakali a tí, ktorí sa rozhodli počkať s jeho kúpou urobili dobre. Jeho cena totiž aktuálne padla na cenové dno v podobe 22.49€!

Xiaomi Mi Band 3 predna strana .
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi Mi Band 3 nájdeš aktuálne v exkluzívnej ponuke obchodu Gearbest.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Mi Band 3 oproti svojmu predchodcovi dostal do vienka viacero vylepšení. Prvou z nich je oveľa väčší displej, ktorý podrástol do veľkosti 0,78“ s tým, že sa stále jedná o OLED technológiu. Samozrejmosťou je aj vyššie rozlíšenie či novšia verzia technológie Bluetooth (4.2).

Xiaomi Mi Band 3 zadna strana .
Zdroj: produktová fotografia

Ďalšou významnou novinkou je aj to, že na hodinkách môžete prečítať text prichádzajúcich správ. Tak isto vás displej bude informovať o počte krokov, počasí, prichádzajúcich hovorov a podobne. Tam však vlastnosti týchto hodiniek nekončia. Môžu sa napríklad ďalej ešte pochváliť  extrémnou výdržou batérie a to až do 20 dní či odolnosťou voči vode do 5ATM. Inými slovami tento fitnes náramok sa nezľakne ani vody v bazéne či potápania sa do hĺbky až 50 metrov.

Xiaomi Mi Band 3 chytrý náramok určite stojí za povšimnutie z viacerých uhľov pohľadu. Napríklad Jedným z nich je technologický progres oproti svojmu predchodcovi či aktuálna cenovka, ktorá je nastavená skutočne na minimálnej hodnote – 22.49€. Preto ak ťa tento fitnes náramok zaujal tak ti určite odporúčame dlho neváhať, ponuka je totiž časovo  limitovaná.

Xiaomi Mi Band 3 nájdeš aktuálne v exkluzívnej ponuke obchodu Gearbest.com

Zdroj: TS

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre