Častokrát zabúdate, kedy ste niečo spravili? Túto Android aplikáciu neprehliadajte, stojí za to!

Last Time je šikovný nástroj, ktorý môže vniesť poriadok do vašej minulej aktivity.

Last Time Manazer minulej aktivity
Zdroj: Last Time

V minulosti sme vám dali do pozornosti vcelku užitočnú aplikáciu LokLok, ktorá umožňuje písanie poznámok na uzamknutú obrazovku smartfónu. Aplikácia bola z kategórie užitočných a to hlavne v prípadoch, ak máte niečo v pláne spraviť, aby ste na to nezabudli. Obzvlášť ak patríte medzi ľudí, čo majú „deravú hlavu“. Tentokrát vám prinášame tip na ďalšiu zaujímavú aplikáciu z rovnakého súdka. Na samotné aktivity sa pozerá však z opačnej strany. Čo tym myslíme? Pomocou aplikácie Last Time si môžete vytvoriť zoznam vašej minulej činnosti. 

Last Time – aktivity manažér pre Android

Last Time aplikácia je dostupnou v obchode Google Play zadarmo a bez otravných reklám. Vo svojej podstate slúži ako manažér minulej aktivity. Napríklad pomocou aplikácie si môžete poznačiť, kedy ste sa naposledy strihali, kedy ste naposledy zaplatili nájomné, kedy ste naposledy cvičili a podobne. Inými slovami môžete urobiť záznam vašej minulej aktivity.  Ide o šikovný nástroj pre ľudí, ktorí potrebujú zistiť nejakú činnosť z minulosti, či ju vykonali.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
TimeJot - Event timeline log
TimeJot - Event timeline log

Aplikácia funguje na veľmi jednoduchom princípe. Potom, ako si ju stiahnete, tak uvidíte obrazovku ako môžete vidieť nižšie. Pomocou tlačidla ADD EVENT môžete pridať konkrétnu udalosť. Ako kliknete na danú ikonu, tak vás aplikácie vyzve k zadaniu konkrétnej činnosti, ako aj k vyplneniu dátumu, kedy ste konkrétnu aktivitu vykonali. Tiež ponúka možnosť zvolenia/vytvorenia kategórie.

Okrem iného potom ako kliknete na samotnú aktivitu, ktorú nájdete v zozname činností, môžete pomocou ikony troch bodiek v pravom rohu vytvoriť aj upozornenie na túto činnosť, ak ide o opakovanú aktivitu. Napríklad, aby ste nezabudli zaplatiť nájomné za bývanie a podobne. V tomto prípade je potrebné zvoliť notifikáciu typu Adaptive a potom vybrať časový úsek. Na výber budete mať z troch možností – minúty, hodiny a dni. V našom prípade sme zvolili dni a následne sme vložili počet dní, kedy chceme dostať upozornenie.

Aplikácia zároveň umožňuje filtrovať jednotlivé aktivity podľa kategórií. Znamená to, že napríklad ak chcete vyhľadať realizované platby, tak môžete pomocou kliknutia na ikonu lupy vo vrchnej časti obrazovky a následne pomocou ikony štítku vyhľadať kategóriu platby, v ktorej nájdete všetky záznamy, ktoré ste v minulosti vytvorili. Aby sme nezabudli, jednotlivé kategórie si vytvárate sami v procese pridávania záznamu činnosti. Prípadne, môžete vyhľadať konkrétnu aktivitu pomocou boxu na vyhľadávanie.

Pevne veríme, že tip na aplikáciu sa vám páčil.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre